Menu

Treningi piłkarskie w sezonie 2019/2020

W pełni profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Trener główny z licencją UEFA B lub wyższą i wieloletnim doświadczeniem w pracy trenerskiej z dziećmi i młodzieżą. Dodatkowo w sztabie szkoleniowym trener asystent z licencją minimum UEFA C.

Zapraszamy do uczestnictwa w pełnym cyklu szkolenia piłkarskiego, przeznaczonego dla dzieci z Krakowa i okolic, urodzonych w latach 2011-2012. Oferowane przez nas treningi są całkowicie bezpłatne i nie przewiduje się pobierania żadnych innych opłat.

Treningi będą odbywać się Centrum Sportu Parkowa mieszącym się w centrum Krakowa przy ul. Parkowej 12A. Na boiska można łatwo dojechać z każdego miejsca w Krakowie, a obiekt dysponuje bezpłatnym parkingiem. Do dyspozycji zawodników będzie boisko z trawą naturalną oraz dwa boiska typu orlik ze sztuczną murawą, z których jedno w zimie przykrywane jest balonem.

Rozpoczęcie sezonu: wrzesień 2019
Zakończenie sezonu: czerwiec 2020
Testy naborowe: czerwiec 2019

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie oraz mailowo: tel.: 605 269 667 | email: info@kskabel.pl

Oferujemy:

+ 2 trenerów na grupę 16 zawodników,
+ 3 treningi tygodniowo,
+ 3/4 mecze lub turnieje miesięcznie,
+ brak opłat za treningi,
+ wysoki poziom sportowy (selekcja),
+ darmowy sprzęt treningowy i meczowy,
+ kamery VEO (innowacyjny system rejestrowania meczów na video),
+ wyjazdy na turnieje,
+ programy edukacyjne (żywienie, psycholog sportu itp.).

Zawodników KS Kabel możesz zobaczyć w akcji w poniższych filmach zarejestrowanych na turniejach:
Poniżej możesz zarejestrować swoje dziecko na testy naborowe. Zapraszamy do rejestracji!

Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka na testy naborowe, podczas których sztab szkoleniowy przeprowadzi rekrutację do powstającej grupy 16 zawodników z rocznika 2012 oraz testy uzupełniające do już funkcjonującej grupy z rocznika 2011. Wybrani zawodnicy zostaną zakwalifikowani do cyklu szkoleniowego w sezonie 2019/2020. Zarówno testy naborowe jak i późniejszy cykl szkoleniowy są zupełnie bezpłatne. Jeżeli Twoje dziecko jest zawodnikiem innego klubu i nie jesteś przekonany do zmiany zespołu, to testy można potraktować jako okazję do sprawdzenia potencjału piłkarskiego dziecka, gdyż każdy uczestnik testów otrzyma od sztabu szkoleniowego informację zwrotną na temat prezentowanego poziomu sportowego. Uczestnictwo w testach nie zobowiązuje do zmiany przynależności klubowej! Wypełnij poniższe pola i prześlij zgłoszenie, a skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania dalszych informacji.

Administratorem danych osobowych jest Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu przeprowadzenia rekrutacji zawodników, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług Reaktywacji Klubu Sportowego Kabel oraz podmiotów współpracujących jeżeli wyrazisz na to oddzielną zgodę. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji podaj dane osobowe.

Podaj swoje dane kontaktowe.


Zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Reaktywację Klubu Sportowego Kabel wspiera sponsor