Wydrukuj tę stronę
Zakończenie sezonu akademii Kabla na Parkowej. Przyjdź i podłącz się do dobrej zabawy!

Zakończenie sezonu akademii Kabla na Parkowej. Przyjdź i podłącz się do dobrej zabawy!

Jeśli nie macie planów na najbliższy piątek, to znaczy już możecie zarezerwować sobie ten dzień. Zapraszamy was na zakończenie sezonu akademii! Na piątkowy wieczór (24 czerwca) na stadionie przy Parkowej zaplanowaliśmy szereg atrakcji, które mają być dopełnieniem naszych wspólnych starań w minionym sezonie.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Taki był sezon 2021/22: pełen radości, pięknych bramek, udanych akcji, wyciągania wniosków z przegranych i starań o bycie lepszym zawodnikiem. Wobec tego postanowiliśmy dopełnić sezon, organizując jego zakończenie pełne atrakcji dla wszystkich - zawodników starszych i młodszych oraz ich rodziców.

Plan zakończenia sezonu 2021/22 obejmuje:

  • od 16:30 do 17:00 - początek wydarzenia,
  • od 17:00 do 18:10 - gry wewnętrzne, 
  • od 18:15 do 18:20 - oficjalne otwarcie, 
  • od 18:20 do 19:45 - atrakcje na obiekcie, 
  • od 19:00 do 19.45 - mecz rodziców,
  • od 19:00 do 19:45 - trening funkcjonalny z Adą Palką,
  • od 19:45 do 20:00 - podsumowanie i oficjalne zakończenie sezonu 2021/22.

Zaplanowaliśmy także aktywności, wśród których znajdą się m.in.: konkurs strzałów i żonglerki, konkurs na czas reakcji z użyciem czujników Fitlight czy bitwa bramkarska. Atrakcje, z których można będzie skorzystać to poczęstunek z grilla, lody od Lucky Lód, strefa wywiadów, konsultacje z fizjoterapeutami, strefa regeneracji Promove Physiotherapy, piłkarski dart oraz ścianka zdjęciowa. Koniecznie zabierzcie strój sportowy i odpowiednie buty!

Dla zwycięzców licznych konkursów przygotowaliśmy nagrody, a więc warto się starać - oczywiście w duchu fair play. Zamierzamy także świętować sukcesy naszej akademii (trampkarze mogą już zacząć się przygotowywać) i podsumować ubiegły, bardzo dobry sezon zawodniczek i zawodników Akademii Kabla.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone na rzecz KS Kabel Kraków. All Rights Reserved.