person_outline
search
Mateusz Gimiński

Mateusz Gimiński

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Seniorzy z planem przygotowań do rundy wiosennej

17 stycznia do treningów powrócą nasi seniorzy, którzy przez kolejne 10 tygodni będą wykuwali swoją formę na trzech jednostkach treningowych tygodniowo oraz w grach kontrolnych. Sztab szkoleniowy zaplanował 10 gier sparingowych z zespołami na różnych poziomach rozgrywkowych. Start rundy wiosennej klasy okręgowej gr. II zaplanowano na weekend 25/26 marca.

Nabór otwarty do zespołu U15 i seniorów KS Kabel!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników do wzięcia udziału w rekrutacji do drużyny w kategorii U-15 i zespołu seniorskiego KS Kabel Kraków.


Rekrutacja kierowana jest do zawodników z roczników 2008 i 2009, którzy chcieliby dołączyć do zespołu U-15 (Trampkarz C1). Zespół U-15 prowadzony przez trenera zespołu seniorów Bartłomieja Janeczka po wywalczeniu awansu w nadchodzącej rundzie będzie rywalizował w I lidze okręgowej Trampkarzy starszych.

Nasz prężnie działający klub piłkarski poszukuje także ambitnych zawodników chcących podjąć rywalizację na poziomie ligi okręgowej w zespole seniorskim. Rekrutacja jest otwarta, ale w pierwszej kolejności kierowana do zawodników z roczników 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002.
Jeśli uważasz, że posiadasz umiejętności, które pozwolą Ci rywalizować na poziomie klasy okręgowej oraz chciałbyś się rozwijać piłkarsko to KS Kabel Kraków jest w stanie Ci to zagwarantować! To, co nas charakteryzuje to pozytywna atmosfera i kultura pracy, wysoki poziom treningu, własna baza treningowa zlokalizowana blisko centrum miasta, sprzęt sportowy, opieka profesjonalnego sztabu szkoleniowego oraz możliwość treningów indywidualnych wraz z analizą video.

By wziąć udział w procesie rekrutacji należy wypełnić poniższy formularz.

Po konsultacji ze sztabem szkoleniowym istnieje możliwość dopasowania terminu treningu testowego do preferencji zawodnika. Więcej szczegółów dotyczących klubu, jak i ogłoszenia można uzyskać poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538) przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa, Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizatorów turniejów i rozgrywek w celu zgłoszenia zawodnika do gry. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji podaj swoje dane osobowe.
W tej sekcji podaj swoje dane jako zawodnika.Prosimy o odpowiedź na poniższe pytania otwarte.
Podaj swoje dane kontaktowe.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Obóz stacjonarny - zima 2023

W okresie ferii zawodnicy Kabla będą mogli skorzystać z zimowego obozu stacjonarnego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.


Planowane są dwa turnusy zimowych obozów stacjonarnych, które odbędą się przy ul. Parkowej 12A (Centrum Sportu Parkowa) oraz przy, ul. Jana Zamoyskiego 100 (Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2). Pierwszy w terminie 30 stycznia - 2 lutego, drugi turnus (odwołany) w terminie 6 lutego - 10 lutego. W pierwszym, jak i w drugim tygodniu ferii organizowane są grupy dedykowane orlikom i żakom. Każdy zawodnik trenujący w grupach od żaka do orlika może zapisać się w dowolnym tygodniu. W ramach obozu zapewniamy zawodnikom opiekę w godzinach 7:45 – 17:00, dwa treningi piłkarskie dziennie, obiad oraz dodatkowe atrakcje pomiędzy zajęciami.

Kadra trenerska

Turnus I: Łukasz Bekier, Marcin Gagat, Patryk Masternak

Turnus II: Hubert Grabias, Kamil Norek, Sławomir Król

Ramowy plan dnia podczas naszych obozów stacjonarnych będzie wyglądał następująco (może on ulegać zmianie zależnie od warunków atmosferycznych):

 • 07:45 - 08:00: zbiórka,
 • 08:15 - 09:45: pierwszy trening piłkarski,
 • 09:45 - 10:30: II śniadanie (we własnym zakresie),
 • 10:30 - 14:00: wyjścia i atrakcje dodatkowe / sporty uzupełniające,
 • 14:00 - 14:30: obiad,
 • 14:30 - 15:15: piłkarzyki / gry planszowe
 • 15:15 - 16:45: drugi trening piłkarski,
 • 16:45 - 17.00: odbiór.

Każdego dnia obozu przewidziana będzie jedna atrakcja z pośród wymienionych poniżej:

 • GoJump/GoKidz (trampoliny, park zabaw),
 • Centrum Wspinaczkowe,
 • Warsztaty Cukiernicze,
 • Turniej piłkarski (drużynowy),
 • Kino.

Dodatkowo pomiędzy treningami, wyjściami na atrakcje i posiłkami, zawodnicy będą mieli okazję skorzystać zaplecza Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2 przy, ul. Jana Zamoyskiego 100:

 • sporty uzupełniające (koszykówka, gimnastyka, tenis stołowy, bilard),
 • siłownia i sala fitness,
 • grota solna do relaksu i terapii z jodem (ograniczenie przy niedoczynności lub nadczynności tarczycy),
 • oraz jeżeli dopisze pogoda, zjazd na pontonach na specjalnie przygotowanym zjeździe (istnieje możliwość zjazdu na sztucznej trawie).

Warunki cenowe

Koszt obozu stacjonarnego dla zawodników KS Kabel to 550 zł (zaliczka w wysokości 200zł).

Aby potwierdzić udział w zimowej edycji obozów piłkarskich, należy wpłacić do dnia 15 grudnia 2022r. pełną kwotę (550 zł) lub zaliczkę (200 zł) na podane niżej dane do przelewu. Ostateczny termin wpłaty całości kwoty za obóz stacjonarny to 22 grudnia 2022r.

Uwaga: w przypadku rezygnacji przed rozpoczęciem obozu, zwracamy 100% wpłaconych środków!

Dane do przelewu (prosimy podać w tytule przelewu imię i nazwisko dziecka wraz z dopiskiem OBÓZ STACJONARNY):

Nr konta: 35 1140 2004 0000 3902 8011 6377
Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o.
ul. Parkowa 12a
30-538 Kraków

Zapisy na zimowe obozy stacjonarne organizowane przez KS Kabel, przeprowadzone są za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

 

Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka na obóz stacjonarny odbywający się w ferie 2023 roku. Prosimy o staranne wypełnienie wszystkich pól. W przypadku chęci zgłoszenia więcej niż jednego dziecka, prosimy o wypełnienie formularza kolejny raz.

Praca dla trenerów dzieci

Szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży to Twoja pasja? Poszukujesz stabilizacji zawodowej i chcesz pracować w jednej z najszybciej rozwijających się akademii piłkarskich w regionie, w świetnych warunkach treningowych? Być może to właśnie Ciebie szukamy.

Formularz ubezpieczeń zapisany

Formularz zapisany!

Dziękujemy za udział w programie ubezpieczenia sportowego KS Kabel.

Płatności można dokonać poprzez platofrmę dotpay lub przelewem tradycyjnym na poniższe dane:

Dane do przelewu (w tytule prosimy podać imię i nazwisko zawodnika z dopisem ubezpieczenie):

Nr konta: 35 1140 2004 0000 3902 8011 6377
Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o.
ul. Parkowa 12a
30-538 Kraków

Obóz stacjonarny - lato 2022

Tradycyjnie na początku wakacji Akademia KS Kabel organizuje letni obóz stacjonarny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Potwierdzenie wypełnienia deklaracji obozowej - Zator 2022

Formularz zapisany!

Dziękujemy za wypełnienie deklaracji uczestnictwa dziecka w obozie w wakacje 2022.

Poniższe informacje organizacyjne dotyczą osób zapisanych na obóz w Zatorze 2022.

Aby potwierdzić zgłoszenie w przypadku zapisu dziecka na obóz Zator 2022, prosimy o dokonanie opłaty do 10 kwietnia pierwszej raty na poniższe dane (w tytule przelewu prosimy podać imię nazwisko dziecka + obóz Zator):

 • Nr konta: 35 1140 2004 0000 3902 8011 6377
  Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o.
  ul. Parkowa 12a
  30-538 Kraków

Harmonogram płatności:

 • I rata: 400 zł do 10 kwietnia,
 • II rata: 500 zł do 31 maja,
 • III rata: 500 zł do 30 czerwca (także w przypadku płatności bonem turystycznym).
Przypominamy o ofercie specjalnej. Przy opłacie całości kwoty za obóz otrzymają Państwo oficjalną piłkę treningową KS Kabel gratis.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa gwarantujemy:

 • 100% zwrotu wpłaconej kwoty do 21 dni do rozpoczęcia danego turnusu,
 • 50% zwrotu wpłaconej kwoty 21 - 7 dni do rozpoczęcia danego turnusu,
 • 20% zwrotu wpłaconej kwot 6 dni do rozpoczęcia danego turnusu.

Dziękujemy serdecznie za zapis na obóz w Zatorze 2022.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Tel.: +48 516 293 775
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pozdrawiamy,
KS Kabel

Obóz sportowy w Zatorze 2022!

W tegoroczne wakacje zawodnicy Kabla będą mogli skorzystać z letniej oferty obozów, które przygotowaliśmy z myślą o naszych podopiecznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu na obóz.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2023 i obowiązuje do końca 2023 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/