Zwycięstwo młodzików z Grębałowianką

Drużyna młodzików Kabla prowadzona przez trenera Bartłomieja Janeczka wygrała na wyjeździe z Grębałowianką Kraków 5:1 (4:1). Spotkanie toczyło się od początku do końca pod dyktando młodych "Kablarzy", którzy odnieśli zdecydowane zwycięstwo.

Kabel wynik otworzył już w 4. minucie spotkania, gdy piłkę po wznowieniu bramkarza przejął Aleksander Stelmach, spojrzał na bramkarza, który był źle ustawiony i z ostrego kąta skierował futbolówkę do bramki. Niespełna cztery minuty później wynik podwyższył Dawid Broniewski, który wykorzystał podanie Dominika Szafrana. W 12. minucie było już 3:0, a świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego Stelmacha na gola głową zamienił Rafał Oczkowicz. Po kolejnych pięciu minutach "Kablarze" prowadzili już czterema golami, a do siatki po kontrze i indywidualnej akcji trafił Eryk Koźmik. Tuż przed przerwą gospodarzom udało się zdobyć gola po kontrataku, który okazał się później bramką honorową. Po zmianie stron zobaczyliśmy tylko jednego gola, a piłkę po podaniu Bartosza Zapały do siatki skierował Mikołaj Zimnicki.

Bramki dla Kabla: 1:0 Aleksander Stelmach, 2:0 Dawid Broniewski (asysta: Dominik Szafran), 3:0 Rafał Oczkowicz (asysta: Aleksander Stelmach), 4:0 Eryk Koźmik (asysta: Dominik Szafran), 5:1 Mikołaj Zimnicki (asysta: Bartosz Zapała)

Skład Kabla: Domanus - Dyląg, Zimnicki, Koźmik, Broniewski, Majewski, Stelmach, Zapała, Oczkowicz oraz Szafran, Ziętarski, Kowalczyk, Pacuła