Kabel wygrywa eliminacje Pucharu Tymbarku

Drużyna akademii KS Kabel z rocznika 2012 w minioną środę wzięła udział w kolejnej edycji turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku" na szczeblu powiatowym. Na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone wystąpiły dwie drużyny naszego klubu i obie spisały się znakomicie.

Turniej rozpoczął się od rywalizacji grupowej. Pierwsza z naszych drużyn trafiła do Grupy 1, gdzie rywalizowała z: Polonią Kraków, KS Rajsko oraz STO Glosator. Chłopcy poradzili sobie znakomicie wygrywając wszystkie mecze i kończąc rywalizację z bilansem bramek 13-2. Druga ekipa KS Kabel grała w Grupie 2, a ich rywalami byli: SMS Gortat, SP nr 39 oraz AMP 130. Tutaj nie udało odnieść kompletu zwycięstw, mimo to z 6 punktami na koncie KS Kabel II awansował do finału dzięki lepszemu bilansowi bezpośredniego spotkania z SMS Gortat.

Takie wyniki rywalizacji grupowej oznaczały, że finał turnieju będzie wewnętrzną sprawą naszych drużyn. Ostatecznie nieznacznie lepsza okazała się pierwsza drużyna, która wygrywając 6 - 2 zapewniła sobie awans do wojewódzkiego etapu turnieju. Brawo!

Skomentuj