Rafał Gnutek

Rafał Gnutek

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bronowicki Kraków rywalem Kabla w Pucharze Polski

Występujący w klasie B Bronowicki Kraków będzie rywalem Kabla w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu rejonu krakowskiego. Mecz odbędzie się na stadionie rywala 1 sierpnia o godz. 17:00 i będzie pierwszym oficjalnym starciem "Kablarzy" w sezonie 2021/22.

Podsumowanie sezonu 2020/21

Dobiegła końca rozegrana w ekspresowym tempie runda wiosenna, a zarazem pandemiczny sezon piłkarski 2020/21. Przyszedł więc czas na podsumowanie tego co wydarzyło się w ubiegłej już kampanii. Zespołowi prowadzonemu przez trenera Bartłomieja Janeczka dzięki bardzo dobrej grze, zwłaszcza na wiosnę, udało się zdobyć tytuł wicemistrza grupy III krakowskiej klasy A. Pozostał mały niedosyt, jednak gra, którą prezentowali "Kablarze" głównie po wznowieniu rozgrywek z powodu lockdownu może napawać optymizmem na kolejne sezony.

Grzegorz Grzesiak kończy karierę

Materiał filmowy z ostatniego meczu Grzegorza Grzesiaka w barwach KS Kabel, którym zakończył swoją piłkarską karierę.

Praca w Dziale Obsługi Projektów KS Kabel

Rusza kolejna rekrutacja w Klubie Sportowym Kabel Kraków. Poszukujemy osób energicznych i dobrze zorganizowanych, które interesują się sportem i dołączą do naszego Działu Obsługi Projektów. Jeśli chcesz pracować w sporcie, mieć wpływ na rozwój Klubu Sportowego Kabel Kraków, zachęcamy do aplikacji!

Porażka i remis w rozgrywkach młodzików

W ubiegły weekend kolejne spotkania ligowe rozegrały drużyny Młodzika Starszego (D1) oraz Młodzika Młodszego (D2). Pierwsi prowadzeni przez trenera Bartłomieja Janeczka bezbramkowo zremisowali z Wieczystą II Kraków, z kolei młodsi zawodnicy pod wodzą duetu Mateusz Soja - Sławomir Król przegrali 1:3 z Milenium Skawina.

Młodzik młodszy (D2): Kabel słabszy od Borku

Porażką 0:6 z Borkiem Kraków zakończyło się drugie wiosenne spotkanie Młodzików młodszych (D2) pod wodzą duetu trenerskiego Mateusz Soja - Sławomir Król.

Młodzik starszy (D1): Porażka z Jadwigą Kraków

W kolejnym spotkaniu w ramach rozgrywek III ligi Młodzików starszych (D1) Kabel Kraków przegrał na własnym boisku z Jadwigą Kraków 1:3 (1:1). Jedyną bramkę dla zespołu trenera Bartłomieja Janeczka zdobył Artur Mrzygłód.

Młodzik młodszy górą nad Orłem Sidzina

Drużyna Młodzika młodszego Kabla Kraków od tego sezonu bierze udział w rozgrywkach organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. Podopieczni duetu trenerskiego Mateusz Soja - Sławomir Król grają w II lidze, gdzie na inaugurację pokonali na wyjeździe Orzeł Sidzina 4:3 (2:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Xawery Dyląg, Oskar Lasek, Rafał Duszek oraz Mateusz Niedźwiecki.

Zwycięstwo młodzików z Hutnikiem IV Kraków

Z opóźnieniem ruszyły także rozgrywki młodzieżowe, a więc wśród nich mecze z udziałem drużyny młodzików trenera Bartłomieja Janeczka. Na inaugurację w starciu w ramach 3. kolejki swojej grupy III ligi młodzi zawodnicy Kabla Kraków pokonali na własnym stadionie Hutnik IV Kraków 3-2 (2-1). Bramki dla "Kablarzy" zdobyli Eryk Koźmik (dwie) oraz Rafał Oczkowicz.

Wracamy na boiska! Na początek Cedronka!

W najbliższą sobotę (24.04) do gry wracają zawodnicy niższych lig, a wśród nich drużyna seniorska Kabla Kraków, która pod wodzą trenera Bartłomieja Janeczka rozpocznie rywalizację w rundzie wiosennej sezonu 2020/21. Na początek "Kablarzy" czeka wyjazdowe spotkanie z Cedronką Wola Radziszowska, które odbędzie się o godz. 17:00.