Wydrukuj tę stronę
Kabel wygrywa eliminacje Pucharu Tymbarku

Kabel wygrywa eliminacje Pucharu Tymbarku

Drużyna akademii KS Kabel z rocznika 2012 w minioną środę wzięła udział w kolejnej edycji turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku" na szczeblu powiatowym. Na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone wystąpiły dwie drużyny naszego klubu i obie spisały się znakomicie.

Turniej rozpoczął się od rywalizacji grupowej. Pierwsza z naszych drużyn trafiła do Grupy 1, gdzie rywalizowała z: Polonią Kraków, KS Rajsko oraz STO Glosator. Chłopcy poradzili sobie znakomicie wygrywając wszystkie mecze i kończąc rywalizację z bilansem bramek 13-2. Druga ekipa KS Kabel grała w Grupie 2, a ich rywalami byli: SMS Gortat, SP nr 39 oraz AMP 130. Tutaj nie udało odnieść kompletu zwycięstw, mimo to z 6 punktami na koncie KS Kabel II awansował do finału dzięki lepszemu bilansowi bezpośredniego spotkania z SMS Gortat.

Takie wyniki rywalizacji grupowej oznaczały, że finał turnieju będzie wewnętrzną sprawą naszych drużyn. Ostatecznie nieznacznie lepsza okazała się pierwsza drużyna, która wygrywając 6 - 2 zapewniła sobie awans do wojewódzkiego etapu turnieju. Brawo!


Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone na rzecz KS Kabel Kraków. All Rights Reserved.