Oferta pracy w Klubie Sportowym Kabel Kraków

Szukasz pracy w sporcie? Chcesz, aby wykonywana praca była Twoją pasją? Być może to właśnie Ciebie szukamy.

Poszerzając obszary działalności, Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. swoje aktywność kieruje również w stronę organizacji amatorskiej koszykówki. Klub poszukuje Specjalisty ds. wydarzeń sportowych, który dołączy do działu obsługi projektów.

Zadania stawiane przed pracownikiem:

- działalność przy organizacji wydarzeń dla koszykarzy amatorów

- nadzór nad realizacją amatorskich wydarzeń koszykarskich

- wsparcie w kreowaniu założeń promocyjnych wydarzeń

- realizacja założeń promocyjnych wydarzeń

- prowadzenie komunikacji wydarzeń w Social Media

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wykształcenie średnie (preferowane w trakcie studiów) lub wyższe

- "czucie" i wiedza na temat koszykówki

- doświadczenie w obsłudze klienta

- umiejętność planowania i organizowania

- umiejętność redagowania tekstów

- samodzielność, rzetelność

- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego (min. B1)

- doświadczenie i umiejętności graficzne

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się klubie sportowym

- umowę zlecenie lub umowę o pracę na ¾ etatu

- elastyczny czas pracy

- wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie CV kandydata, tj. doświadczenia, posiadanej wiedzy oraz wykształcenia.

Zostań pracownikiem dynamicznie rozwijającego się klubu sportowego KS Kabel Kraków sp. z o.o.

Skomentuj