Wydrukuj tę stronę
Camp Naborowy do seniorów i juniorów!

Camp Naborowy do seniorów i juniorów!

Zapraszamy wszystkich ambitnych i chętnych zawodników na Camp Naborowy 2020 do drużyn KS Kabel Kraków!

Camp kierowany jest do zawodników z rocznika 2004 i starszych chcących dołączyć do zespołu seniorów, jak i do drużyn juniorskich naszego klubu. Camp odbędzie się w dniach 22-25 czerwca na obiektach Centrum Sportu Parkowa w Krakowie (stadion Korona). Nasz prężnie działający klub piłkarski cały czas poszukuje ambitnych zawodników chcących się rozwijać i podnosić swoje umiejętności. KS Kabel Kraków gwarantuje dobre warunki do rozwoju: walkę o najwyższe cele w każdych rozgrywkach, pozytywną atmosferę, firmowy sprzęt sportowy, wysoki poziom treningu, własną bazę treningową zlokalizowaną blisko centrum miasta oraz opiekę profesjonalnego sztabu szkoleniowego.

By wziąć udział w Campie należy zgłosić się za pośrednictwem przygotowanego formularza dostępnego na końcu artykułu. Potwierdzenie udziału w campie oraz informacje organizacyjne zostaną przesłane do uczestników na podane w formularzu adresy e-mail do 19 czerwca br. Szczegóły dotyczące Campu Naborowego można uzyskać poprzez kontakt: tel. 607 661 784, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego na Camp Naborowy do KS Kabel.

Administratorem danych osobowych jest Reaktywacja Klubu Sportowego Kabel z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu przeprowadzenia rekrutacji zawodników oraz archiwizacji. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


W tej sekcji podaj swoje dane osobowe.
W tej sekcji podaj swoje dane jako zawodnika.

Podaj swoje dane kontaktowe.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych.


Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone na rzecz KS Kabel Kraków. All Rights Reserved.