Wydrukuj tę stronę
Znamy naszych rywali w nowym sezonie

Znamy naszych rywali w nowym sezonie

Poznaliśmy podział na grupy w krakowskiej Klasie A. Klub Sportowy Kabel Kraków rywalizować w dalszym ciągu będzie w Grupie 3, choć skład uczestników ligi uległ kilku zmianom.

Na liście zmagań Grupy 3 znalazło się 14 klubów, co oznacza, że sezon liczyć będzie 26 kolejek. Nie ulega wątpliwości, że Kabel czeka w bieżącym sezonie niełatwe zadanie. Wśród przeciwników naszej drużyny znajdziemy chociażby aż 3 spadkowiczów z Klasy Okręgowej: Dąbski Kraków, Nadwiślan Kraków oraz Zwierzyniecki Kraków. Dodatkowo, w rozgrywkach zobaczymy też Wieczystą II Kraków, która po znakomitym sezonie opuściła w czerwcu Klasę B, ale nawet jako beniaminek będzie najprawdopodobniej jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa ligi. Co ciekawe, podczas zbliżającej się kampanii "Kablarze" unikną dosyć odległego wyjazdu, wszak decyzją Małopolskiego ZPN Cedronka Wola Radziszowska od teraz rywalizować będzie z ekipami z Grupy 2. Co istotne. na wyższy poziom rozgrywkowy awansują dwie najlepsze drużyny.

Rozgrywki ligowe ruszą planowo w weekend 21-22 sierpnia. Do tego czasu nasza drużyna zagra łącznie cztery mecze kontrolne oraz przystąpi do rywalizacji w Pucharze Polski.

Skład krakowskiej Klasy A Grupy 3:

1. Bieżanowianka Kraków
2. Bratniak Kraków
3. Dąbski Kraków
4. Gajowianka Gaj
5. Iskra Krzęcin
6. Kabel Kraków
7. Krakus Swoszowice
8. Nadwiślan Kraków
9. Podgórze Kraków
10. Prądniczanka II Kraków
11. Strzelcy Kraków
12. Wanda Kraków
13. Wieczysta II Kraków
14. Zwierzyniecki Kraków


Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie.
Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone na rzecz KS Kabel Kraków. All Rights Reserved.