Rafał Gnutek

Rafał Gnutek

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca dla trenera dzieci

Szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży to Twoja pasja? Poszukujesz stabilizacji zawodowej i chcesz pracować w jednej z najszybciej rozwijających się akademii piłkarskich w regionie, w świetnych warunkach treningowych? Być może to właśnie Ciebie szukamy.

Zwycięstwo i porażka na koniec przygotowań

Za seniorami Kabla ostatnie gry sparingowe przed startem rundy rewanżowej A klasy, w których podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka grali ze zmiennym szczęściem.

Kabel wygrywa sparing z Błękitnymi II Modlnica

Szósta gra sparingowa w tym okresie przygotowawczym jest już za zespołem Kabla, który w ubiegły weekend pokonał występujących w klasie A - Błękitnych II Modlnica 3:1. Bramki zdobywali Robert Piwowarczyk, Konrad Wieczorek z rzutu wolnego oraz Bartłomiej Cichecki.

Kolejny etap przygotowań za nami

Za seniorami Kabla kolejny etap przygotowań, którego głównymi momentami były mecze sparingowe z Kmitą Zabierzów oraz Górnikiem Wieliczka, czyli rywalami z klasy okręgowej. 

Zwycięstwo w sparingu nad Prądniczanką II

W zupełnie odmiennych warunkach pogodowych, niż w przypadku dwóch pierwszych sparingów, drużyna seniorów Kabla Kraków pokonała w niedzielę aktualnie trzynasty zespół grupy I krakowskiej klasy A, Prądniczankę II Kraków 1:0. Spotkanie rozegrano na sztucznej murawie obiektu wspomnianej Prądniczanki, a zdobywcą jedynego gola w tym meczu był Robert Piwowarczyk, który wykorzystał dogranie Grzegorza Grzesiaka. 

Przygotowania trwają, dwa sparingi za nami

Trwają przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21 w zespole seniorskim Kabla Kraków prowadzonym przez trenera Bartłomieja Janeczka. Po wznowieniu możliwości współzawodnictwa na boiskach zewnętrznych pierwsza drużyna rozegrała dwa sparingi.

Oferta pracy w Klubie Sportowym Kabel Kraków

Chcesz, aby wykonywana praca była Twoją pasją? Piłka nożna to twoja pasja? Klub Sportowy Kabel Kraków rekrutuje do sztabu szkoleniowego na stanowisko: Asystent I trenera.

Przed nami przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21

21 stycznia wystartują przygotowania Kabla do rundy wiosennej sezonu 2020/21. Podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka na półmetku sezonu zajmują 5. miejsce w grupie III krakowskiej klasy A ze stratą dziewięciu punktów do Pogoni Skotniki. W trakcie okresu przygotowawczego "Kablarze" rozegrają dziewięć sparingów.