Nabór dzieci do Akademii KS Kabel!

Piłkarska rewolucja w szkoleniu dzieci trwa w najlepsze! Klub Sportowy Kabel ogłasza doroczny nabór do pierwszej i ciągle jedynej, bezpłatnej akademii piłkarskiej w Krakowie!

Za nami już dwa pełne lata działalności, które potwierdziły słuszność obranego kierunku i pozwoliły stworzyć wyjątkowe środowisko do rozwoju najmłodszych adeptów piłki nożnej. A zatem nie pozostaje nam nic innego jak iść za ciosem i uruchomić nabór do kolejnych nowych drużyn, tym razem zapraszamy roczniki 2013 oraz 2009!

Oprócz naboru do nowych grup z roczników 2013 i 2009, zapraszamy też zawodników z rocznika 2011 oraz 2012, w ramach naboru uzupełniającego.

Nie będziemy się silić na porównania, która krakowska szkółka czy akademia jest lepsza lub gorsza. Natomiast jesteśmy absolutnie pewni, że obecnie w Krakowie nikt nie oferuje lepszych warunków do rozwoju piłkarskiego dzieci niż KS Kabel. I mamy na to niezbite dowody. Listę 10 z tych dowodów prezentujemy poniżej.

01ZŁOTA GWIAZDKA W PROGRAMIE CERTYFIKACJI PZPN

KS Kabel jest jednym z 5 krakowskich klubów posiadających najwyższe możliwe oznaczenie w oficjalnym programie certyfikacji PZPN. Jesteśmy tym samym zobligowani do zapewnienia najwyższych standardów szkoleniowych i regularnie jesteśmy poddawani związkowym kontrolom. Podczas ostatniej wizyty monitorującej nasze treningi otrzymały aż 90,54 punktu na 100 możliwych. Certyfikacja wymusza też zatrudnianie tylko licencjonowanych trenerów (w każdej grupie trener główny minimum UEFA B i trener asystent UEFA C) oraz gwarantuje odpowiednią do wieku liczbę treningów tygodniowo (żak, orlik - 3 treningi, młodzik - 4 treningi).

02OBIEKTY TRENINGOWE

Nasze treningi odbywają się w Centrum Sportu Parkowa. Liczne inwestycje infrastrukturalne, które poczyniliśmy w ostatnich latach powodują, że nasze centrum jest najlepszym i najbardziej rozbudowanym obiektem tego typu pod kątem szkolenia dzieci w naszym regionie. Do dyspozycji naszych adeptów są:
• pełnowymiarowe boisko główne o nawierzchni z trawy naturalnej,
• boisko "orlik" z nawierzchnią z trawy sztucznej "Astor Arena" w zimie przykrywane balonem pneumatycznym,
• boisko "orlik" z nawierzchnią z trawy sztucznej "Autobet Arena",
• boisko z bandami z nawierzchnią z trawy sztucznej "Actblobal Arena",
• trzy klatki do gry w Panna Soccer z nawierzchnią z trawy sztucznej,
• dwa stoły do gry w Teqball.
Dodatkowo w najbliższych miesiącach rozpocznie się kompleksowy remont zaplecza szatniowego w ramach realizacji zwycięskiego projektu z Budżetu Obywatelskiego 2019. Obiekt znajduje się w centrum miasta i jest bardzo dobrze skomunikowany. Do tego dużo zieleni, piękne i urokliwe otoczenie, darmowy parking... Zresztą, podobno jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, więc zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszego obiektu na końcu tego artykułu.

03BEZPŁATNE SZKOLENIE

Za szkolenie w Akademii KS Kabel nie pobieramy opłat. Brak tych opłat dowodzi, że Akademia nie jest przedsięwzięciem komercyjnym, a nastawiona jest na rozwój zawodników. Zapewnia to także dostęp do treningów dla dzieci pochodzących z mniej zamożnych rodzin lub rekompensuje koszty dojazdów z odleglejszych rejonów miasta. Aby to było możliwe wykonujemy dużo pracy organizacyjnej, pozyskujemy fundusze z dotacji i dofinansowań oraz prowadzimy działalność gospodarczą na wielu polach. Jesteśmy prężnie działającym klubem na profesjonalnym poziomie organizacyjnym.

04LICZEBNOŚĆ GRUP

Nasze grupy treningowe liczą nie więcej niż 16 zawodników w żakach, 20 zawodników w orlikach i 24 zawodników w młodzikach i są tak skonstruowane, aby poprzez możliwość wystawienia drużyn A i B w każdym okresie cyklu szkoleniowego zapewnić regularną grę w meczach oraz turniejach wszystkim zawodnikom z grupy. Co ciekawe, liczebność naszych grup i liczba przypadających trenerów na zawodnika jest bardziej rygorystyczna niż wynika z wymogów certyfikacji PZPN (12 zawodników na trenera w certyfikacji, podczas gdy w KS Kabel może to być nawet 8 zawodników na trenera w grupie żaków).

05POZYTYWNA SELEKCJA GRACZY

Dzięki selekcji w naszych grupach jest wysoki poziom sportowy zawodników co przekłada się na wysoką intensywność treningu, a także tworzy wymagające środowisko stymulując do rozwoju umiejętności graczy i stanowiąc dodatkowy bodziec motywujący do pracy. A dlaczego jest to pozytywna selekcja? Bo w naszym klubie jest miejsce dla każdego zawodnika i wierzymy, że na początkowym etapie szkolenia nie wolno nikomu odbierać możliwości trenowania piłki nożnej. Dlatego osoby, które dopiero zaczynają przygodę z futbolem zapraszamy do Szkółki KS Kabel i innych naszych projektów na poziomie "grassroots". Opis całego naszego programu szkoleniowego można znaleźć tutaj.

06MECZE I TURNIEJE

Duża liczba meczów sparingowych oraz turniejów rozgrywanych zazwyczaj na 2 drużyny, gwarantuje częste okazje do rywalizacji i regularnego podnoszenia swoich umiejętności, a także zapewnia rywalizację w jednakowym wymiarze czasowym dla wszystkich zawodników w grupie.

07NOWE TECHNOLOGIE

Nasz klub posiada na wyposażeniu nowoczesne kamery oparte o sztuczną inteligencję, które samodzielnie nagrywają mecze oraz rozpoznają zdarzenia meczowe. W ten sposób nasi trenerzy, zawodnicy oraz rodzice mają możliwość dokonania analizy rozgrywanych spotkań, korekty błędów, a w starszych rocznikach też nauki taktyki. Dodatkowo jest to oczywiście też sposób na archiwizowanie pięknych akcji, bramek i interwencji oraz znakomita pamiątka. Korzystamy też z rozbudowanego systemu do zarządzania klubem, za pośrednictwem którego odbywa się komunikacja na linii klub - rodzice. Więcej informacji o wykorzystywanych przez nasz klub technologiach można znaleźć pod linkami: VEO oraz ProTrainUp.

08PÓŁKOLONIE I OBOZY

Półkolonie oraz obozy sportowe są integralną częścią procesu szkolenia, a także dobrą okazją do integracji. Zawodnicy mają tam możliwość intensywnego doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich, jak również rozwijania innych cech pozasportowych.

09WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

Istotnym elementem szkolenia jest współpraca z rodzicami i zwiększanie ich świadomości. Bo świadomy rodzic to nieocenione wsparcie dla trenerów oraz zawodników w procesie szkoleniowym.

10PROGRAM SZKOLENIA

Zaplanowany, usystematyzowany i ujednolicony program szkolenia zapewnia kompleksowość procesu i eliminuje przypadkowe oraz chaotyczne działanie. Zapewniona jest kontynuacja szkolenia według jednolitej filozofii, a trenerzy realizują spójny cykl zamiast pracować każdy według własnego uznania.

A wszystko co wymienione powyżej odbywa się w świetnej atmosferze, bez niepotrzebnej presji i w zgodzie z najlepszymi standardami szkoleniowymi. Gdyby jednak powyższe informacje nie były wystarczające to zapraszamy jeszcze na krótki film promujący Akademię KS Kabel.

Gorąco prosimy o jak najszersze udostępnienie tej informacji. Wierzymy, że są w Krakowie utalentowani zawodnicy, którzy zasługują na dobre szkolenie. Niech ta wiadomość dotrze do jak największej liczby młodych i ambitnych piłkarzy marzących o wielkiej piłkarskiej przygodzie!

Żeby wziąć udział w naborze wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony lub przejdź na dedykowaną stronę z formularzem klikając tutaj. Po rejestracji skontaktujemy się aby przekazać terminy treningów naborowych.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie oraz mailowo: tel.: 516 293 775 | email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapraszamy serdecznie!

Formularz zgłoszeniowy do Akademii KS Kabel

Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka na treningi i testy naborowe, podczas których sztab szkoleniowy przeprowadzi rekrutację do powstających grup z roczników 2013 oraz 2009, a także nabory uzupełniające do już funkcjonujących grup z roczników 2012 i 2011. Wybrani zawodnicy zostaną zakwalifikowani do cyklu szkoleniowego w sezonie 2020/2021. Jeżeli Twoje dziecko jest zawodnikiem innego klubu i nie jesteś przekonany do zmiany zespołu, to nabór można potraktować jako okazję do sprawdzenia potencjału piłkarskiego dziecka, gdyż każdy uczestnik testów otrzyma od sztabu szkoleniowego informację zwrotną na temat prezentowanego poziomu sportowego. Uczestnictwo w naborze nie zobowiązuje do zmiany przynależności klubowej!

Wypełnij poniższe pola i prześlij zgłoszenie, a skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania dalszych informacji.

Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu przeprowadzenia rekrutacji zawodników oraz archiwizacji. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Boisko główne i panorama miasta w tle.
1 / 9

Skomentuj