Otwarty nabór do Akademii KS Kabel

Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka do Akademii KS Kabel w ramach prowadzonego otwartego naboru. Prosimy o staranne wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Przed uzupełnieniem formularza zachęcamy do zapoznania się z regulaminem oraz zasadami zachowania Rodziców oraz Opiekunów, których akceptacja jest wymagana podczas rejestracji. Dziękujemy.

Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538) przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa, Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizatorów turniejów i rozgrywek w celu zgłoszenia zawodnika do gry. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Z wielką przyjemnością informujemy, iż akademia piłkarska KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż klub spełnia wszystkie wymogi formalne i regulaminowe wymagane przez PZPN w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od sezonu 2019/20 i obowiązuje do końca 2021 roku.