Wydrukuj tę stronę
Praca dla trenerów dzieci

Szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży to Twoja pasja? Poszukujesz stabilizacji zawodowej i chcesz pracować w jednej z najszybciej rozwijających się akademii piłkarskich w regionie, w świetnych warunkach treningowych? Być może to właśnie Ciebie szukamy.

Dołącz do sztabu szkoleniowego KS Kabel Kraków Sp. z o.o., klubu którego akademia jest jedną z największych w regionie, a seniorska drużyna nie kryje swoich sportowych ambicji. Wraz z dynamicznym rozwojem działalności szkoleniowej, ogłaszamy rekrutację na stanowisko trenera piłki nożnej dzieci i młodzieży.

Trener piłki nożnej dzieci i młodzieży:

Zadania stawiane przed Trenerem Akademii:

  • prowadzenie drużyny dziecięcej w roli I trenera,
  • współprowadzenie treningów w roli II trenera,
  • prowadzenie szkolenia zgodnie z wymogami programu certyfikacji PZPN,
  • obsługa systemów PZPN (extranet, certyfikacja) oraz ProTrainUp,
  • realizacja szkolenia w oparciu o autorski program szkolenia akademii.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • posiadanie licencji trenerskiej minimum GRASSROOTS C,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • dobry kontakt z dziećmi.

Mile widziane:

  • wykształcenie pedagogiczne,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie zależnie od preferencji kandydata,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się klubie sportowym,
  • najlepszą w regionie bazę treningową do szkolenia dzieci,
  • duże możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
  • innowacyjne systemy wspierające szkolenie (system ProTrainUp, autonomiczne kamery VEO),
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie CV kandydata, tj. doświadczenia, posiadanej wiedzy oraz wykształcenia.

Zobacz krótkie video, z którego dowiesz się dlaczego warto podjąć pracę w Akademii Klubu Sportowego Kabel Kraków:

Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza kandydata, znajdującego się poniżej. W formularzu znajduje się miejsce na dołączenie swojego CV (w CV prosimy umieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych).

W tej sekcji prosimy o podanie danych kandydata na stanowisko trenera.

W tej sekcji prosimy o odpowiedzenie na kilka krótkich pytań.