I. Zwroty (odstąpienie od umowy sprzedaży)

 1. W terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny.
 2. Chcąc skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży Konsument, zobowiązany jest poinformować sprzedającego o decyzji odstąpienia od umowy w drodze oświadczenia (np. pismo dostarczone pocztą, na adres sprzedającego, bądź pocztą elektroniczną na adres e-mail sprzedającego). Konsument może skorzystać z wzoru oświadczenia, jaki stanowi załącznik do ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, jednak nie jest to obowiązkowe.
 3. W przypadku przesłania oświadczenia przez Konsumenta drogą elektroniczną, sprzedawca niezwłocznie prześle na podany przez Konsumenta adres e-mail potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.
 4. Oświadczenia wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., natomiast oświadczenia wysyłane za pośrednictwem poczty należy kierować na adres: ul. Parkowa 12A, 30-538 Kraków
 5. Do zachowania terminu odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie przez Konsumenta oświadczenia przed upływem tego terminu.
 6. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę.
 7. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Produktu z powrotem lub do czasu dostarczenia mu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 8. Konsument powinien odesłać Produkt na adres Sprzedawcy podany w niniejszym Regulaminie niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od Umowy. Termin zostanie zachowany, jeśli Konsument odeśle Produkt przed upływem terminu 14 dni.
 9. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu, także koszty zwrotu Produktu, jeśli ze względu na swój charakter Produkt ten nie mógł zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą.
 10. Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości Produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.
 11. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje między innymi Konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
 12. § 10 Regulaminu sklepu uwzględnia wszelkie informacje dotyczące zwrotów.

  II. Reklamacje
 1. W przypadku wystąpienia wady zakupionego u sprzedawcy możliwe jest zgłoszenie reklamacji. Zgłoszenia należy dokonać w formie pisemnej pocztą, bądź pocztą elektroniczną.
 2. Reklamacje zgłaszane za pośrednictwem poczty elektronicznej należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. natomiast oświadczenia wysyłane za pośrednictwem poczty należy kierować na adres: ul. Parkowa 12A, 30-538 Kraków.
 3. Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, okoliczności (w tym datę) jej wystąpienia, dane Klienta składającego reklamację, oraz żądanie Klienta w związku z wadą towaru.
 4. Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.
 5. Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres podany w § 3 niniejszego Regulaminu.
 6. § 11 Regulaminu sklepu uwzględnia wszelkie informacje dotyczące reklamacji.

Newsletter.

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj najświeższe informacje z życia klubu oraz atrakcyjne promocje na klubowe produkty.

Kontakt.

KS Kabel Kraków
ul. Parkowa 12a
30-538 Kraków
+48 516 293 775
sklep@kskabel.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się