Zapraszamy do drużyny dziewczynek!

Piłka nożna kobiet zyskuje na popularności na całym świecie i nie inaczej jest w Akademii Klubu Sportowego Kabel. Od pewnego czasu funkcjonuje u nas drużyna dziewczynek i prowadzimy obecnie nabór nowych zawodniczek chcących rozpocząć przygodę z futbolem. Poniżej więcej informacji na temat naboru.

Każdy kto interesuje się piłką nożną z pewnością zauważył rosnące zainteresowanie piłką kobiecą. W USA Megan Rapinoe stała się wręcz ikoną, a w Europie kolejne wielkie kluby nie tylko zakładają swoje żeńskie drużyny, ale potrafią już zapełniać na kobiecych meczach trybuny swoich ogromnych stadionów. Zainteresowanie dziewczyn piłką nożna dotarło też nad Wisłę i coraz więcej dziewczynek garnie się do tego sportu.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu otaczającej nas społeczności, już w zeszłym sezonie założyliśmy drużynę dziewcząt, która obecnie szuka uzupełnień do swojego składu, tak by mogła nadal funkcjonować i poznawać kolejne elementy piłkarskiego abecadła. Chcąc rozpropagować naszą dziewczęcą drużynę oraz ideę piłki kobiecej ruszamy z kampanią promocyjną naszej dziewczęcej drużyny, w ramach której zgłoszone do drużyny dziewczynki będą mogły bezpłatnie wypróbować nasze treningi do końca października!

Drużyna do której prowadzony jest obecnie nabór przeznaczona jest dla dziewczynek w wieku 5-6 lat w kategorii wiekowej Skrzat Starszy. Treningi w tej kategorii wiekowej odbywają się dwa razy w tygodniu, a zajęcia prowadzi Pani Trener Magda, posiadająca licencję trenerską UEFA B. Poniżej prezentujemy harmonogram treningów drużyny na sezon 2022/23.

Jeżeli szukasz zajęć dla starszych dziewczynek lub chłopców, to nic straconego! Wszystkie dzieci są u nas mile widziane. Więcej informacji o naborze znajdziesz klikając tutaj.

Harmonogram treningów w sezonie 2022/23

Jesień/Wiosna (29.08.2022 - 30.10.2022 oraz 20.03.2023 - 25.06.2023):

  • środa: 16:30 - 17:30 (Boisko ActGlobal, ul. Parkowa 12a),
  • piątek: 17:00 - 18:00 (Boisko ActGlobal, ul. Parkowa 12a).

Zima (31.10.2022 - 19.03.2023):

  • środa: 16:45 - 17:45 (Boisko Astor Arena, ul. Parkowa 12a),
  • piątek: 16:45 - 17:45 (Boisko Astor Arena, ul. Parkowa 12a).

Wszystkich rodziców chętnych do treningów dziewczynek zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego tutaj. Przypominamy, że do końca października nie pobieramy opłat za treningi, więc macie dość czasu, żeby przetestować nasze zajęcia. Zapraszamy!

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/