Aktualności akademii

Najświeższe informacje z życia Akademii Piłkarskiej KS Kabel.

Obóz stacjonarny - zima 2023

W okresie ferii zawodnicy Kabla będą mogli skorzystać z zimowego obozu stacjonarnego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Planowane są dwa turnusy zimowych obozów stacjonarnych, które odbędą się przy ul. Parkowej 12A (Centrum Sportu Parkowa). Pierwszy w terminie …

U12 (D1) skromnie pokonuje Grębałowiankę

Zazwyczaj w deszczu gra toczy się trochę inaczej niż przy pięknym słońcu. Angielska pogoda wymaga od zawodników więcej sił i dokładnie tak było w spotkaniu Kabla z Grębałowianką. Dopiero na samym końcu udało się otworzyć (i jednocześnie zamknąć) wynik meczu.

U13 nie odpuszcza i wygrywa z Clepardią

Rywale zespołu U13 wysoko zawiesili poprzeczkę i przyjechali na Parkową rozegrać dobre zawody. Obie drużyny przez niemal całe spotkanie grały równo, ale na sam koniec to Kabel zachował więcej sił.

Praca dla trenerów dzieci

Szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży to Twoja pasja? Poszukujesz stabilizacji zawodowej i chcesz pracować w jednej z najszybciej rozwijających się akademii piłkarskich w regionie, w świetnych warunkach treningowych? Być może to właśnie Ciebie szukamy.

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/