Aktualności akademii

Najświeższe informacje z życia Akademii Piłkarskiej KS Kabel.

Trampkarze młodsi mistrzami ligi

Wygrana 3:1 nad Victorią Kraków sprawiła, że zawodnicy z drużyny U14 Kabla Kraków na kolejkę przed końcem sezonu zapewnili sobie pierwsze miejsce w lidze. Biało-niebiescy wyprzedzają bowiem o 3 oczka SP Borek Kraków, z którym wygrali oba bezpośrednie mecze.

Pierwsza porażka młodzika młodszego

W meczu kończącym rozgrywki jesienne młodzika młodszego (D2) Kabel Kraków przegrał na własnym boisku z Wilgą Kraków 0:1 (0:0), tym samym ponosząc dopiero pierwszą porażkę w sezonie. Podopieczni trenera Marcina Gagata dzięki bardzo dobrej postawie zakończyli zmagania na pierwszej pozycji…

Porażka młodzika starszego na koniec rozgrywek

W ostatnim jesiennym spotkaniu drużyna młodzika starszego (D1) Kabla przegrała 0:3 na wyjeździe z Borkiem Kraków. Tym samym "Kablarze" pod wodzą trenera Adriana Patera kończą rozgrywki na czwartym miejscu w stawce.

Festiwal strzelecki trampkarzy młodszych

Trwa runda rewanżowa, w krakowskiej grupie 2 rozgrywek trampkarzy młodszych. W ramach tej serii gier młodzi Kablarze udali się na wyjazdowe starcie z Krakusem Swoszowice. Podopieczni Bartłomieja Janeczka odnieśli triumf 12:5.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Z wielką przyjemnością informujemy, iż akademia piłkarska KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż klub spełnia wszystkie wymogi formalne i regulaminowe wymagane przez PZPN w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od sezonu 2019/20 i obowiązuje do końca 2021 roku.