person_outline
search

Aktualności akademii

Najświeższe informacje z życia Akademii Piłkarskiej KS Kabel.

U12 (D1): Młodzicy z awansem!

13. kolejka II Ligi Okręgowej Młodzików to pojedynek Kabla Kraków ze Sportowcem II Modlniczka. "Kablarze" po ostatniej wygranej, zremisowali 4:4 i tym samym przypieczętowali awans do wyższej ligi!

U17 (B1): Juniorzy odwracają losy meczu!

Po ostatniej wygranej 5:1 z Błękitnymi Modlnica, Juniorzy Młodsi w 13. kolejce ponownie odnieśli zwycięstwo. "Kablarze" zdobyli komplet punktów z Borkiem Kraków i wciąż liczą się w walce o 2. miejsce na koniec sezonu

U17 (B1): Juniorzy na fali!

Po ostatniej wygranej 2:1 z Bieżanowianką Kraków, Juniorzy Młodsi w 12. kolejce ponownie odnieśli zwycięstwo. "Kablarze" zdobyli komplet punktów z Błękitnymi Modlnica w meczu wyjazdowym.

U12 (D2): Pogoń rozbita!

Młodzicy Młodsi w 10. kolejce I Ligi Okręgowej wygrali wysoko z Pogonią II Kraków. "Kablarze" tym samym zapewnili sobie już 2. miejsce na koniec sezonu!

U12 (D1): Z Orłem na remis!

12. kolejka II Ligi Okręgowej Młodzików to pojedynek Kabla Kraków z Orłem Sidzina. "Kablarze" po ostatniej wygranej tym razem zremisowali 2:2 i wciąż zajmują 1. miejsce w swoich rozgrywkach!

U13II (D1): Młodzicy na fali!

Druga drużyna Młodzików Kabla Kraków wygrała z Olimpic Kraków w 12. kolejce III Ligi Okręgowej, inkasując kolejne 3 punkty w meczu wyjazdowym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:1 dla “Kablarzy”.

U13II (D1): Udany rewanż!

Druga drużyna Młodzików Kabla Kraków wygrała z Clepardią Kraków w 11. kolejce III Ligi Okręgowej, inkasując bardzo cenne 3 punkty w meczu domowym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/