Aktualności akademii

Najświeższe informacje z życia Akademii Piłkarskiej KS Kabel.

Młodzik starszy na remis

Kolejne ciekawe spotkanie z udziałem młodzika starszego już za nami. W miniony weekend drużyna U13 stoczyła pojedynek z Tramwajem Kraków, dzieląc się punktami z przeciwnikiem. Mecz zakończył się bowiem remisem 2:2.

Udana rehabilitacja młodzika starszego

Zawodnicy młodzika starszego Kabla Kraków pokazali sportową złość. Po nieudanym spotkaniu tydzień wcześniej, w miniony weekend nasza drużyna sięgnęła już po komplet ligowych punktów, pokonując Kolejarz Prokocim 2:0.

Młodzik młodszy dalej niepokonany

Trwa seria ligowych meczów bez porażki w wykonaniu młodzika młodszego. Drużyna U12 nie przegrała już od pięciu spotkań, przedłużając tę imponującą serię w minioną sobotę.

Grad goli i pewny triumf drużyny U12

 Aż dziesięć bramek oglądaliśmy podczas niedzielnego spotkania drużyny młodzika młodszego Kabla Kraków, który stoczył wyjazdowe starcie z Płaszowianką. Nasz zespół U12 triumfował w kolejnej ligowej batalii aż 8:2.

Skromna wygrana młodzika starszego

Czasem nie trzeba być przesadnie skutecznym, by zgarnąć pełną pulę. Przekonała się o tym nasza drużyna młodzika starszego, która po bramce Przemysława Pacuły wygrała z Krakusem Swoszowice 1:0. Dla młodych Kablarzy było to trzecie zwycięstwo w sezonie ligowym.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Z wielką przyjemnością informujemy, iż akademia piłkarska KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż klub spełnia wszystkie wymogi formalne i regulaminowe wymagane przez PZPN w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od sezonu 2019/20 i obowiązuje do końca 2021 roku.