person_outline
search
Nabór

Nabór

Dziękujemy za zainteresowanie dołączeniem do Akademii KS Kabel!

Nieustannie czynimy starania by zapewnić możliwe najlepsze warunki treningowe dla jak największej liczby dzieci. W sezonie 2022/23 w naszych strukturach będą funkcjonować zespoły dziecięce i młodzieżowe w kategoriach od U-6 (rocznik 2017) do U-15 (rocznik 2008). Poniżej przedstawiamy zasady na jakich można dołączyć do naszego klubu.

Trening próbny

Zapraszamy do zapisów na treningi zapoznawczy. W ramach otwartego dla wszystkich zawodników treningu, w sezonie 2022/23, mogą się zapisać chłopcy i dziewczynki urodzeni w latach 2017-2012. W każdym roczniku posiadamy utworzone dwie równoległe drużyny o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Swoją działalność kontynuować będzie także pierwsza w naszym klubie drużyna złożona z dziewczynek urodzonych w latach 2015-2017.

W przypadku starszych zawodników urodzonych w latach 2011-2008 prowadzimy selekcję na bazie historii szkolenia i umiejętności zawodnika, dlatego do rejestracji na trening próbny zapraszamy osoby trenujące piłkę nożną już wcześniej.

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na trening próbny, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Na wszelkie pytania lub wątpliwości związane z naborem zawodników do Akademii Klubu Sportowego Kabel Kraków można uzyskać odpowiedź wysyłając wiadomość na dedykowany adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy do kontaktu!

Uwaga: jeżeli nie odpowiada Ci lokalizacja treningów Akademii KS Kabel (Stare Podgórze, ul. Parkowa 12a, dawny stadion Korony), zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach piłkarskich naszego partnerskiego przedszkola piłkarskiego (roczniki 2014-2018) działającego pod szyldem Akademii Diament. Wszelkie informacje dostępne są na stronie projektu pod adresem: https://akademia-diament.pl/.

Skauting

Dział Skautingu Akademii KS Kabel nieustannie prowadzi obserwacje dziecięcych meczów i turniejów poszukując zawodników posiadających wysokie umiejętności piłkarskie, odpowiednie nastawienie mentalne oraz predyspozycje do uprawiania piłki nożnej na wysokim poziomie. Choć identyfikacja piłkarskich talentów w młodym wieku jest w sposób oczywisty obarczona dużym ryzykiem błędu, to wierzymy, że warto dawać młodym zawodnikom szansę rozwoju swoich umiejętności w profesjonalnych warunkach.

Zawodnicy wytypowani przez naszych skautów otrzymają imienne zaproszenia do uczestnictwa w organizowanych cyklicznie konsultacjach szkoleniowych, podczas których będą oni mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności przed trenerami Akademii KS Kabel.

Akademia KS Kabel w procesie identyfikacji talentów działa w sposób w pełni profesjonalny i zawsze postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami transferowymi. Do zawodników, rodziców oraz klubów odnosimy się z pełnym szacunkiem i poszanowaniem dotychczasowego wkładu w szkolenie zawodników. Obecne regulacje stanowią, iż po zakończeniu danego sezonu, wszyscy zawodnicy, którzy nie podpisali deklaracji gry amatora na sezon kolejny, są zawodnikami wolnymi i mogą dowolnie zmieniać przynależność klubową nawet bez zgody klubu macierzystego. W związku z częstymi przypadkami prób blokowania transferów przez kluby macierzyste, zastrzegamy sobie prawo do bezpośredniego kontaktu z rodzicami zawodników.

 

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2023 i obowiązuje do końca 2023 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/