Seniorzy

Informacje dotyczące drużyny seniorów naszego klubu.

Znamy naszych rywali w nowym sezonie

Poznaliśmy podział na grupy w krakowskiej Klasie A. Klub Sportowy Kabel Kraków rywalizować w dalszym ciągu będzie w Grupie 3, choć skład uczestników ligi uległ kilku zmianom.

Ruszają przygotowania do sezonu 2021/22

20 lipca zawodnicy Klubu Sportowego Kabel Kraków powrócą do treningów i rozpoczną przygotowania do sezonu 2021/2022. Do startu rozgrywek ligowych nasza drużyna rozegra cztery spotkania kontrolne oraz przystąpi do rywalizacji w Pucharze Polski.

Bronowicki Kraków rywalem Kabla w Pucharze Polski

Występujący w klasie B Bronowicki Kraków będzie rywalem Kabla w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu rejonu krakowskiego. Mecz odbędzie się na stadionie rywala 1 sierpnia o godz. 17:00 i będzie pierwszym oficjalnym starciem "Kablarzy" w sezonie 2021/22.

Podsumowanie sezonu 2020/21

Dobiegła końca rozegrana w ekspresowym tempie runda wiosenna, a zarazem pandemiczny sezon piłkarski 2020/21. Przyszedł więc czas na podsumowanie tego co wydarzyło się w ubiegłej już kampanii. Zespołowi prowadzonemu przez trenera Bartłomieja Janeczka dzięki bardzo dobrej grze, zwłaszcza na wiosnę,…

Legenda żegna się z klubem - dziękujemy Grzegorz!

Derby Podgórza pomiędzy Kablem i Strzelcami zakończyły rozgrywki grupy III krakowskiej A klasy. W meczu na Parkowej zwyciężyła ekipa Bartłomieja Janeczka pokonując sąsiadów 2:1. Obydwie bramki dla naszego zespołu strzelił Robert Piwowarczyk w końcowych minutach meczu. Rywale odpowiedzieli w 90…

Świetny mecz i cztery gole Kabla

W zaległej 17. kolejce grupy III krakowskiej A klasy i jednocześnie w przedostatnim meczu sezonu Kabel mierzył się na stadionie Bronowianki z Fairantem. Podopieczni Bartłomieja Janeczka łatwo uporali się z zespołem z dolnych rejonów tabeli, mimo że w składzie zabrakło…

Cenna wygrana po zaciętej walce

Po dwóch spotkaniach bez wygranej podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka zdołali zgarnąć komplet punktów pokonując na wyjeździe zamykającą tabelę drużynę Płomienia Kostrze. Spotkanie nie należało do łatwych i, zwłaszcza w drugiej połowie, dostarczyło sporo emocji.

Świetny come-back w meczu z liderem

Na środowy wieczór zaplanowano mecz zaległej 18. kolejki grupy III krakowskiej A klasy, w którym Kabel podejmował u siebie lidera tabeli - Pogoń Kraków. Przyjezdnym wystarczał remis, aby zapewnić sobie mistrzostwo oraz awans do ligi okręgowej. Po pierwszej połowie gracze…

Pierwsza wiosenna porażka

Nie udał się podopiecznym trenera Bartłomieja Janeczka sobotni wyjazdowy mecz z Wandą Kraków. Gospodarze wykorzystali niemal wszystkie błędy „Kablarzy” i wygrali 5:3. Gole dla zespołu z Podgórza zdobyli Konrad Wieczorek, Grzegorz Grzesiak oraz Jan Pieczarkowski.

Trudna, ale zwycięska przeprawa z Krakusem

Kolejne trzy punkty zainkasował Kabel w 27 kolejce sezonu 2020/21 krakowskiej A klasy. Kablarze gościli u siebie zespół Krakusa Swoszowice, którego pokonali 2:1 (0:0), a na listę strzelców wpisali się Jakub Wąsik oraz Axel Rednau.