person_outline
search

Seniorzy

Informacje dotyczące drużyny seniorów naszego klubu.

Podsumowanie sezonu 2023/2024!

Kabel Kraków miewał wzloty i upadki w tym sezonie, jednak na koniec ligowa tabela wskazuje na to, że poradzili sobie z trudnościami. Sezon 2023/2024 „Kablarze” zakończyli na 7. miejscu z dorobkiem 36 punktów. Zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem niedawno…

Niesmak na koniec sezonu

W ostatnim meczu sezonu 2023/2024 krakowskiej Klasy Okręgowej Kabel Kraków przegrał na wyjeździe z Partyzantem Dojazdów 0:2.

Wysoka wygrana przy Parkowej!

“Kablarze” z entuzjazmem będą podchodzić do ostatniego meczu w lidze po pewnej wygranej na własnym boisku w przedostatniej kolejce sezonu. Kabel Kraków pokonał bezpośredniego rywala w ligowej tabeli - Kaszowiankę Kaszów 4:0.

Lider lepszy o jedną bramkę

Kabel Kraków mierzył się na wyjeździe w sobotę 25 maja w ramach 24. kolejki Klasy Okręgowej: Kraków II z liderem rozgrywek - AP Kmitą Zabierzów. “Kablarze” mieli plan na ten mecz i bardzo dobrze go realizowali, jednak gospodarze okazali się…

Emocjonujące starcie bez zwycięzcy!

Kabel Kraków gościł na własnym boisku Prądniczankę Kraków w sobotnie popołudnie 18 maja w ramach 23. kolejki Klasy Okręgowej: Kraków II. Mecz nie wyłonił zwycięzcy, zespoły podzieliły się punktami po zdobyciu łącznie dwóch bramek.

Bez punktów po ciężkiej walce

W ramach 22. kolejki Klasy Okręgowej Kabel Kraków mierzył się z Clepardią Kraków. Zabrakło niewiele, by wywieźć z trudnego terenu choćby jeden punkt.

Orlęta pokonane!

Na zakończenie długiego weekendu majowego Kabel Kraków zmierzył się w ramach 21. kolejki Klasy Okręgowej z 10. siłą tej ligi - Orlętami Rudawa.

Zwycięstwo po trudnym meczu!

Wszystkie zespoły Klasy Okręgowej rozegrały swoje spotkania w pierwszy dzień maja, a dla drużyny KS Kabel Kraków był to sprawdzian w meczu wyjazdowym z Bieżanowianką. Po dwóch rzutach karnych w obu połowach meczu "Kablarze" zwyciężyli 2:0.

Pierwsza porażka w rundzie!

19. kolejka była piątym spotkaniem w rundzie wiosennej, gdzie do tej pory KS Kabel zanotował 3 zwycięstwa i remis. Goście z Grębałowianki wykorzystali więcej okazji i okazali się lepsi w tym spotkaniu.