person_outline
search

U17 w połowie przygotowań do nowego sezonu

Zespół juniorów U-17 znajduje się na półmetku przygotowań do I Ligi Okręgowej B1. Drużyna wznowiła treningi już 9 stycznia i trenuje cztery razu w tygodniu, rozgrywając także mecze kontrolne z wymagającymi przeciwnikami. Zapraszamy na krótkie podsumowanie z dotychczasowych przygotowań.

Polityka Bezpieczeństwa Dzieci

W ślad za inicjatywą zapoczątkowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej, Klub Sportowy Kabel Kraków wprowadza w do swojej codziennej działalności Politykę Bezpieczeństwa Dzieci. Głównym celem tych działań jest stworzenie w klubie pozytywnego, pełnego szacunku i bezpiecznego środowiska, w którym wszystkie dzieci będą mogły czerpać radość z uprawiania sportu. Polski Związek Piłki Nożnej przygotował dokument, zawierający zestaw dobrych praktyk oraz wytycznych, które zmniejszają ryzyko nadużyć i wprowadzają w organizacjach sportowych zasady postępowania dla trenerów, współpracowników, rodziców i dzieci.

Seniorzy budzą się z zimowego snu

KS Kabel Kraków wznawia treningi 16 stycznia i tym samym rozpoczyna sezon przygotowawczy pod nadchodzącą rundę wiosenną. Podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka mają już przygotowany plan treningów, jak również harmonogram gier kontrolnych.

U17 przypieczętowują awans!

Po ostatniej wygranej 3-0 ze Skawinką Skawina, juniorzy pod wodzą trenera Bartłomieja Janeczka, zmierzyli się z Krakusem Swoszowice w ramach 11. kolejki II Ligi Okręgowej. Spotkanie dało kolejne powody do radości, ponieważ Kabel odniósł zwycięstwo 5-2 i dopisał trzy cenne punkty w ligowej tabeli. Tym samym Kablarze awansowali na wyższy szczebel rozgrywkowy!

U13II kończą sezon na podium

W 9. kolejce sezonu IV Ligi Okręgowej, podopieczni trenera Doriana Fijaka przegrali na wyjeździe z Borkiem Kraków 3-5. Tym samym kończą sezon na miejscu trzecim. Kablarze pokazali charakter i choć złapali kontakt pod koniec meczu, musieli uznać wyższość rywala.

U13 z wygraną na koniec sezonu

Młodzicy przystępowali do tego meczu tydzień po przegranym starciu 0-8 ze Sportowcem Modlnica. W 14. kolejce sezonu Ligi Makroregionalnej, drużyna U13 prowadzona przez trenera Kamila Norka tym razem odniosła zwycięstwo, wygrywając 4-2 ze Szkołą Futbolu Staniątki. Kablarze kończą zatem zmagania jako wicemistrzowie.

Modlniczka tym razem za mocna

Młodzicy przystępowali do tego meczu tydzień po zremisowanym starciu 2-2 z Rabą Dobczyce. W 13. kolejce sezonu Ligi Makroregionalnej, drużyna U13 prowadzona przez trenera Kamila Norka tym razem musiała uznać wyższość rywala z Modlnicy, który jest liderem w obecnych rozgrywkach.

U12 z awansem!

W meczu 10. kolejki III Ligi Okręgowej Młodzików Starszych, druga drużyna Kabla Kraków wygrała 9-1 z Kolejarzem-Prokocim Kraków. Kablarze tym samym wywalczyli awans na wyższy szczebel rozgrywkowy, za co należą im się ogromne gratulacje!