person_outline
search

Bezbramkowo z Grębałowianką

Wyjazdowe spotkanie 6. kolejki krakowskiej klasy okręgowej pomiędzy Kablem Kraków a Grębałowianką Kraków zakończyło się bezbramkowym remisem.

Popis ofensywy Kabla

Znakomicie spisali się zawodnicy Kabla Kraków w meczu 5. kolejki klasy okręgowej, w którym przed własną publicznością rozprawili się ze Skawinką Skawina 6-0 (3-0). Na listę strzelców trzykrotnie wpisał się Adam Wojtyna, a po jednym golu dołożyli Bartłomiej Hankus, Kamil Nowak i Mateusz Woźniak.

Dominacja Prokocimia

Wyjazdowe spotkanie 4. kolejki grupy II krakowskiej okręgówki na teren Prokocimia Kraków nie będzie mile wspomniane przez Kabel. Zespół trenera Bartłomieja Janeczka po dwóch bardzo dobrych meczach zakończonych zwycięstwami, tym razem przegrał 0-4 (0-2).

Trudne początki U15

Pierwszy mecz drużyny U15 Kabla Kraków na poziomie Ligi Makroregionalnej zakończył się wyraźną wygraną Orła Piaski Wielkie. Ze względu na trwające jeszcze wakacje i związane z tym braki kadrowe, Kablarze wnioskowali o przełożenie meczu na termin późniejszy. Wobec braku zgody gospodarzy, zawody trzeba było rozegrać w składzie dalekim od optymalnego.

LIGA | Kabel Kraków - Bronowianka Kraków

W trzeciej kolejki Ligi Okręgowej II Kraków Kabel Podejmował u siebie Bronowiankę Kraków. Po bezbramkowej, spokojnej pierwszej połowie, Kablarze zmotywowani wyszli na drugą część spotkania, podczas której zdołali zdobyć trzybramkowe prowadzenie, które udało się utrzymać do samego końca.

Zdecydowana wygrana z Bronowianką

Pierwsze domowe spotkanie Kabla Kraków w sezonie 2023/24 zakończyło się szczęśliwie dla miejscowych, bowiem podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka wygrali 3-0 (0-0) z Bronowianką Kraków. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się wprowadzony na boisku w przerwie Adam Wojtyna, z kolei trzecie trafienie dołożył Marcin Białas.

Rzuty wolne zmorą U17 w Radziszowie

Pierwsze po reaktywacji klubu spotkanie juniorów Kabla Kraków nie skończyło się po myśli podopiecznych trenera Bartłomieja Janeczka. W wyjazdowym meczu z Radziszowianką młodzi Kablarze fatalnie bronili przy rzutach wolnych gospodarzy, po których stracili aż 4 gole. Mimo ambitnej postawy i gonienia wyniku do ostatnich chwil, losów spotkania nie udało się odwrócić.