person_outline
search

Podsumowanie sezonu 2023/2024!

Kabel Kraków miewał wzloty i upadki w tym sezonie, jednak na koniec ligowa tabela wskazuje na to, że poradzili sobie z trudnościami. Sezon 2023/2024 „Kablarze” zakończyli na 7. miejscu z dorobkiem 36 punktów. Zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem niedawno zakończonej kampanii krakowskiej Klasy Okręgowej II.

U17 (B1): Juniorzy na fali!

Po ostatniej wygranej 2:1 z Bieżanowianką Kraków, Juniorzy Młodsi w 12. kolejce ponownie odnieśli zwycięstwo. "Kablarze" zdobyli komplet punktów z Błękitnymi Modlnica w meczu wyjazdowym.

U17 (B1): Juniorzy odwracają losy meczu!

Po ostatniej wygranej 5:1 z Błękitnymi Modlnica, Juniorzy Młodsi w 13. kolejce ponownie odnieśli zwycięstwo. "Kablarze" zdobyli komplet punktów z Borkiem Kraków i wciąż liczą się w walce o 2. miejsce na koniec sezonu

U15 (C1): Trampkarze na fali!

Trampkarze odnieśli kolejne bardzo ważne zwycięstwo w 11. kolejce Ligi Makroregionalnej. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla gości i był to wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

U12 (D2): Pogoń rozbita!

Młodzicy Młodsi w 10. kolejce I Ligi Okręgowej wygrali wysoko z Pogonią II Kraków. "Kablarze" tym samym zapewnili sobie już 2. miejsce na koniec sezonu!