Fizjoterapeuta Kabla w Misji Futbol

Na pewno Wielu naszych sympatyków kojarzy popularny ostatnio w sieci filmik z trybun meczu Pucharu Polski. Jego bohaterem jest współpracujący z Kablem fizjoterapeuta, Robert Malawski. O Robercie zrobiło się na tyle głośno, że jego historią zainteresował się Tomasz Smokowski, a fragment wywiadu pojawił się w dogrywce Misji Futbol. Od 24 minuty możecie posłuchać, jak Robert komentuje słynne wideo. Zapraszamy do oglądania!

 

Praca dla trenera dzieci

Szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży to Twoja pasja? Poszukujesz stabilizacji zawodowej i chcesz pracować w jednej z najszybciej rozwijających się akademii piłkarskich w regionie, w świetnych warunkach treningowych? Być może to właśnie Ciebie szukamy.

Kabel wygrywa sparing z Błękitnymi II Modlnica

Szósta gra sparingowa w tym okresie przygotowawczym jest już za zespołem Kabla, który w ubiegły weekend pokonał występujących w klasie A - Błękitnych II Modlnica 3:1. Bramki zdobywali Robert Piwowarczyk, Konrad Wieczorek z rzutu wolnego oraz Bartłomiej Cichecki.

Kolejny etap przygotowań za nami

Za seniorami Kabla kolejny etap przygotowań, którego głównymi momentami były mecze sparingowe z Kmitą Zabierzów oraz Górnikiem Wieliczka, czyli rywalami z klasy okręgowej. 

Zwycięstwo w sparingu nad Prądniczanką II

W zupełnie odmiennych warunkach pogodowych, niż w przypadku dwóch pierwszych sparingów, drużyna seniorów Kabla Kraków pokonała w niedzielę aktualnie trzynasty zespół grupy I krakowskiej klasy A, Prądniczankę II Kraków 1:0. Spotkanie rozegrano na sztucznej murawie obiektu wspomnianej Prądniczanki, a zdobywcą jedynego gola w tym meczu był Robert Piwowarczyk, który wykorzystał dogranie Grzegorza Grzesiaka. 

Przygotowania trwają, dwa sparingi za nami

Trwają przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/21 w zespole seniorskim Kabla Kraków prowadzonym przez trenera Bartłomieja Janeczka. Po wznowieniu możliwości współzawodnictwa na boiskach zewnętrznych pierwsza drużyna rozegrała dwa sparingi.