Komunikat dla rodziców młodych piłkarzy KS Kabel i Akademii Diament

Drodzy rodzice,

Pandemia koronawirusa nie ustępuje i pewne jest, że przynajmniej do połowy kwietnia nie będziemy mieli możliwości wznowienia treningów piłkarskich. W związku z powyższym przekazujemy kilka najważniejszych informacji organizacyjnych, w szczególności dotyczących kwestii płatności.

01Składka za miesiąc kwiecień obniżona o 50%.

Zawsze prezentowaliśmy dużą elastyczność w kwestii płatności i działaliśmy na zasadzie: nie trenujesz - nie płacisz. Nie obowiązują u nas w klubie długoterminowe umowy, które trudno jest wypowiedzieć, a zrezygnować można w każdej chwili. Gdy ktoś ma dłuższą przerwę lub chorobę, to też zawsze mógł liczyć na obniżenie lub zawieszenie opłaty.

Z jednej strony chcielibyśmy utrzymać takie podejście również w czasie kryzysu, ale niestety druga strona medalu jest taka, że bez Państwa wsparcia nie będziemy w stanie przetrwać tego okresu i chociażby wypłacić pensji naszym trenerom. Dlatego gorąco prosimy tych z Państwa, którzy mają taką możliwość, o dokonywanie za kwiecień wpłat obniżonych o 50%. Jeżeli natomiast znajdą się osoby, które zdecydują się na płatność za kwiecień składki w wysokości 100%, to mamy na tą okoliczność przygotowaną pewną niespodziankę i postaramy się należycie odwdzięczyć za tak okazane wsparcie.

02Marcowe treningi do odrobienia.

Podtrzymujemy wcześniejszą informację, iż treningi marcowe będziemy chcieli odrobić zaraz po wznowieniu działalności. Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie uregulował płatności za ten miesiąc, prosimy o dokonanie wpłaty składki w pełnej wysokości. Dziękujemy!

03Mini-obligacje.

Kolejną naszą propozycją na ten trudny okres są "Mini-obligacje". Jeżeli ktoś z Państwa ma możliwości by uiścić opłatę za treningi z wyprzedzeniem, dwóch lub trzech miesięcy, to tylko teraz można to zrobić korzystając z rabatu 20% od standardowej wysokości, którą płacili Państwo dotychczas. Wystarczy obliczyć kwotę składki po rabacie, wpłacić ją na nasze konto podając tytule przelewu hasło "Mini-obligacje" i my już odpowiednio zaksięgujemy wpłaty akonto przyszłych miesięcy. Za każdą tego typu wpłatę z góry dziękujemy.

04Klub Sportowy Koronawirus - wirtualne bilety.

Korzystając z okazji, przypominamy też o naszym wirtualnym meczu z Klubem Sportowym Koronawirus. Przekroczyliśmy już 100 sprzedanych biletów. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na wsparcie nas tą drogą i zachęcamy kolejne osoby do dołączenia do tej akcji. Włączyło się w nią już ponad 30 klubów z całej Polski i zainteresowały się nią również media.

Bilet można zakupić klikając tutaj.

A więcej o akcji i trudnej sytuacji naszego klubu możecie Państwo przeczytać w poniższych artykułach:

Przegląd Sportowy / Onet: kliknij tutaj

Gazeta Krakowska: kliknij tutaj

TVP Sport: kliknij tutaj

Serdecznie dziękujemy!

P.S. Jeżeli jednak ktoś z Państwa również znalazł się w trudnej sytuacji w związku z pandemią koronawirusa i chciałby zawiesić swoje członkostwo w naszym klubie i nie ponosić żadnych opłat, to bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie tak, żebyśmy mieli realny obraz aktualnej sytuacji składkowej. Informacje prosimy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Następny rywal: Klub Sportowy Koronawirus

Niestety, ale z powodu epidemii klub zmuszony jest zawiesić swoją działalność sportową. Brak możliwości prowadzenia normalnej działalności powoduje, iż jako klub ponosimy ogromne straty mogące skutkować zaprzestaniem funkcjonowania KS Kabel!

Odwołanie zajęć ze względu na koronawirus

Informujemy, iż w związku z decyzjami rządu o zamknięciu placówek oświatowych, a także innych instytucji takich jak kina, czy muzea, Zarząd naszego klubu podjął decyzję o dołączeniu do działań profilaktycznych i odwołaniu wszelkich klubowych aktywności do odwołania.

Przedostatni sparing na plus

Na dwa tygodnie przed inauguracją rundy rewanżowej w klasie A, zawodnicy KS Kabel Kraków rozegrali grę sparingową z ligowym rywalem Pogonią Skotniki.

Kabel remisuje ze Strażakiem

W niedzielne przedpołudnie seniorzy Kabla na dobrze już znanym sobie obiekcie przy ul. Koletek 20 zmierzyli się z drużyną Strażaka Kokotów. 

Zwycięstwo w czwartej grze kontrolnej

W środowy wieczór na obiektach Com-Com Zone Nowa Huta, Kabel rozegrał swoją czwartą grę kontrolną. Zawodnicy trenera Bartłomieja Janeczka zmierzyli się z występującym na co dzień w lidze okręgowej (gr. Kraków III) Górnikiem Wieliczka.