person_outline
search

Seniorzy z planem przygotowań do rundy wiosennej

17 stycznia do treningów powrócą nasi seniorzy, którzy przez kolejne 10 tygodni będą wykuwali swoją formę na trzech jednostkach treningowych tygodniowo oraz w grach kontrolnych. Sztab szkoleniowy zaplanował 10 gier sparingowych z zespołami na różnych poziomach rozgrywkowych. Start rundy wiosennej klasy okręgowej gr. II zaplanowano na weekend 25/26 marca.

Nabór otwarty do zespołu U15 i seniorów KS Kabel!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników do wzięcia udziału w rekrutacji do drużyny w kategorii U-15 i zespołu seniorskiego KS Kabel Kraków.


Rekrutacja kierowana jest do zawodników z roczników 2008 i 2009, którzy chcieliby dołączyć do zespołu U-15 (Trampkarz C1). Zespół U-15 prowadzony przez trenera zespołu seniorów Bartłomieja Janeczka po wywalczeniu awansu w nadchodzącej rundzie będzie rywalizował w I lidze okręgowej Trampkarzy starszych.

Nasz prężnie działający klub piłkarski poszukuje także ambitnych zawodników chcących podjąć rywalizację na poziomie ligi okręgowej w zespole seniorskim. Rekrutacja jest otwarta, ale w pierwszej kolejności kierowana do zawodników z roczników 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002.
Jeśli uważasz, że posiadasz umiejętności, które pozwolą Ci rywalizować na poziomie klasy okręgowej oraz chciałbyś się rozwijać piłkarsko to KS Kabel Kraków jest w stanie Ci to zagwarantować! To, co nas charakteryzuje to pozytywna atmosfera i kultura pracy, wysoki poziom treningu, własna baza treningowa zlokalizowana blisko centrum miasta, sprzęt sportowy, opieka profesjonalnego sztabu szkoleniowego oraz możliwość treningów indywidualnych wraz z analizą video.

By wziąć udział w procesie rekrutacji należy wypełnić poniższy formularz.

Po konsultacji ze sztabem szkoleniowym istnieje możliwość dopasowania terminu treningu testowego do preferencji zawodnika. Więcej szczegółów dotyczących klubu, jak i ogłoszenia można uzyskać poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538) przy ul. Parkowej 12a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów i usług Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa, Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizatorów turniejów i rozgrywek w celu zgłoszenia zawodnika do gry. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

W tej sekcji podaj swoje dane osobowe.
W tej sekcji podaj swoje dane jako zawodnika.Prosimy o odpowiedź na poniższe pytania otwarte.
Podaj swoje dane kontaktowe.
Zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Remis z faworytem na koniec rundy

Starcie z wiceliderem tabeli, świetnie spisującą się drużyną Orła Piaski Wielkie Kraków, od początku przyniosło wiele emocji. Od początku meczu z każdą upływającą minutą zawodnicy w Orła coraz częściej dochodzili do głosu, raz za razem uderzając z dystansu na bramkę Kabla.

U12 (D1) skromnie pokonuje Grębałowiankę

Zazwyczaj w deszczu gra toczy się trochę inaczej niż przy pięknym słońcu. Angielska pogoda wymaga od zawodników więcej sił i dokładnie tak było w spotkaniu Kabla z Grębałowianką. Dopiero na samym końcu udało się otworzyć (i jednocześnie zamknąć) wynik meczu.