person_outline
Praca w Dziale Obsługi Projektów KS Kabel

Rusza kolejna rekrutacja w Klubie Sportowym Kabel Kraków. Poszukujemy osób energicznych i dobrze zorganizowanych, które interesują się sportem i dołączą do naszego Działu Obsługi Projektów. Jeśli chcesz pracować w sporcie, mieć wpływ na rozwój Klubu Sportowego Kabel Kraków, zachęcamy do aplikacji!

Pracownik Działu Obsługi Projektów

Zadania stawiane przed pracownikiem Działu Obsługi Projektów:

  • obsługa profili na portalach społecznościowych
  • koordynowanie wydarzeń sportowych organizowanych przez klub
  • obsługa wydarzeń sportowych od strony organizacyjnej
  • obsługa klienta
  • obsługa stron internetowych
  • tworzenie grafik, materiałów foto i wideo

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie (preferowane w trakcie studiów)
  • dyspozycyjność zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy
  • obsługa komputera (MS Office, poczta elektroniczna, mile widziany pakiet Adobe)
  • rzetelność, samodzielność i kreatywność w realizacji wyznaczonych zadań
  • wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie z zakresu obróbki wideo i grafiki
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy połączonej z pasją
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie
  • możliwość połączenia pracy ze studiami bądź stałą pracą zawodową
  • przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną
  • możliwość rozwoju w strukturach klubu