Poznaliśmy rywali w nachodzącym sezonie, start ligi 8 sierpnia

W czwartek Wydział Gier Małopolskiego Związku Piłki Nożnej podzielił niższe ligi, w tym A-Klasę, na grupy rozgrywkowe. Poznaliśmy także datę rozpoczęcia sezonu naszej ligi.

Kabel Kraków trafił do III grupy A-klasowej ligi. Kolejny raz rywalizować będzie między innymi z takimi zespołami jak Bieżanowianka czy Cedronka Wola Radziszowska, które w poprzedniej kampanii nieznacznie wyprzedziły nasz klub w tabeli. Ponownie czekają nas także pojedynki z Podgórzem Kraków czy Pogonią Skotniki.

Nowymi zespołami, które zasilą rozgrywki, są Bratniak Kraków oraz Fairant Kraków. Obydwa zespoły rywalizowały ze sobą w poprzednim sezonie i to właśnie w krakowskiej B-Klasie Fairant zdobył mistrzostwo, a Bratniak musiał się zadowolić drugą lokatą. W tym roku przypadnie im w roli beniaminków rywalizacja z naszą drużyną.

Sezon w A-Klasie ruszy 8 sierpnia. Zakończenie rundy jesiennej przewidziano na 8 listopada. W czasie obu rund każda drużyna rozegra 28 meczów.

Skomentuj