Minimalna porażka z Rzozovią

W rozegranym w ubiegłą niedzielę meczu 4. kolejki grupy III krakowskiej klasy A Kabel przegrał 0:1 (0:1) z Rzozovią Rzozów. Bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył w 13. minucie spotkania Michał Skołyszewski.

Podopieczni Bartłomieja Janeczka ze względu na liczne kontuzje przystąpili do domowej rywalizacji z Rzozovią w bardzo wąskim zestawieniu. W poczynaniach "Kablarzy" było widać również nagromadzenie spotkań, gdyż w ciągu 14 dni był to ich piąty mecz. Zarówno Kabel, jak i Rzozovia mieli swoje sytuacje, jednak albo dobrze spisywali się bramkarze, albo brakowało skuteczności i celności uderzającym zawodnikom. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Kabla, a jego rezultat jest rozczarowujący. Mamy jednak nadzieję, że ten zimny prysznic sprawi, że kolejne mecze zakończa się już naszym triumfem i poprawą stylu gry.

Następne, tym razem wyjazdowe, spotkanie Kabel rozegra w sobotę 29 sierpnia z Iskrą Krzęcin, która w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki i z siedmioma punktami w trzech meczach zajmuje 4. miejsce w tabeli.

Skład Kabla: Małek - Maj, Krupa, Kubacki - Kowalski, Krawczyk (46' Wieczorek), Augustyński, Vasilenko - Grzesiak, Piwowarczyk, Kodyra

Skomentuj