person_outline
search
Następny rywal: Klub Sportowy Koronawirus

Następny rywal: Klub Sportowy Koronawirus

Niestety, ale z powodu epidemii klub zmuszony jest zawiesić swoją działalność sportową. Brak możliwości prowadzenia normalnej działalności powoduje, iż jako klub ponosimy ogromne straty mogące skutkować zaprzestaniem funkcjonowania KS Kabel!

Wszystkie osoby, które do tej pory angażowały się w jego funkcjonowanie podjęły wszelkie działania by uniknąć sytuacji, do której nikt nie chciałby dopuścić. Stąd klub wyszedł z inicjatywą mającą na celu ratowanie dalszego bytu oraz pomoc innym klubom znajdującym na skutek epidemii w sytuacji zagrażającej dalszemu funkcjonowaniu. Ruszamy z akcją promującą wirtualną rywalizację pomiędzy KS Kabel Kraków a KS Koronawirus! Prosimy o wsparcie w postaci zakupu biletu — cegiełki, z której 10% kwoty przeznaczamy na polską służbę zdrowia!
https://kskoronawirus.pl/index.php/kupuj-bilety/malopolskie/vs-ks-kabel-krakow

Gorąco zapraszamy do rozegrania własnego wirtualnego pojedynku z rywalem, który zaatakował naszą sportową społeczność! Zachęcamy inne kluby i organizacje sportowe, do podjęcia rywalizacji z KS Koronawirus. Dołączenie do akcji jest bezpłatne. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej www.kskoronawirus.pl

Relacja z przebiegu akcji prowadzona jest na mediach społecznościowych:
Twitter: https://twitter.com/KsKoronawirus
Facebook: https://www.facebook.com/kskoronawirus