person_outline
search
Maciej Ziemba

Maciej Ziemba

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trudne początki U15

Pierwszy mecz drużyny U15 Kabla Kraków na poziomie Ligi Makroregionalnej zakończył się wyraźną wygraną Orła Piaski Wielkie. Ze względu na trwające jeszcze wakacje i związane z tym braki kadrowe, Kablarze wnioskowali o przełożenie meczu na termin późniejszy. Wobec braku zgody gospodarzy, zawody trzeba było rozegrać w składzie dalekim od optymalnego.

Dziewczynki

Piłka nożna kobiet zyskuje na popularności na całym świecie i nie inaczej jest w Akademii Klubu Sportowego Kabel. Od pewnego czasu funkcjonuje u nas drużyna dziewczynek i prowadzimy obecnie nabór nowych zawodniczek chcących rozpocząć przygodę z futbolem. Poniżej więcej informacji na temat naboru.

Rzuty wolne zmorą U17 w Radziszowie

Pierwsze po reaktywacji klubu spotkanie juniorów Kabla Kraków nie skończyło się po myśli podopiecznych trenera Bartłomieja Janeczka. W wyjazdowym meczu z Radziszowianką młodzi Kablarze fatalnie bronili przy rzutach wolnych gospodarzy, po których stracili aż 4 gole. Mimo ambitnej postawy i gonienia wyniku do ostatnich chwil, losów spotkania nie udało się odwrócić.

U15 efektownie na koniec

Ostatnia kolejka rozgrywek trampkarzy starszych w I Lidze Okręgowej Kraków-Olkusz przyniosła okazałą wygraną drużyny U15 ze zdekompletowanym i już zdegradowanym zespołem Tramwaju Kraków, aż 9-0. 

U13 efektownie pieczętuje vicemistrzostwo

Na zakończenie sezonu, drużyna U13 Kabla Kraków mierzyła się z zespołem Błękitnych Modlnica. Podopieczni trenera Marcina Gagata wygrali pewnie kolejny raz prezentując efektowną grę. Wygrana przypieczętowała vicemistrzostwo I Ligi Okręgowej, tym cenniejsze, że zdobyte w roli beniaminka na tym szczeblu rozgrywkowym.

Znów te centrymetry

Ostatnie spotkanie ligowe sezonu 2023/24 zawodnicy drużyny U12 rozegrali w roli gospodarzy wyjątkowo na stadionie Nadwiślanu Kraków. Przeciwnikiem była zajmująca szóstą lokatę w tabeli Płaszowianka Kraków. Goście wygrali 2-1 zdobywając oba gole korzystając ze znacznie lepszych warunków fizycznych.