person_outline
search
Maciej Ziemba

Maciej Ziemba

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca

U15 z kompletem punktów po I rundzie

Pierwsza runda spotkań w II Lidze Okręgowej trampkarzy starszych zakończona. Wygrywając z Olimpikiem Kraków, Kabel zakończył ją na pozycji lidera z kompletem punktów i 6-punktową przewagą nad grupą pościgową (Radziszowianka, Jadwiga). Wynik należy docenić, gdyż Kabel jest beniaminkiem tych rozgrywek. Cel na rundę rewanżową: nie roztrwonić przewagi i przypieczętować awans do I Ligi Okręgowej.

Trampkarze młodsi pokonują Borek

Borek Kraków, wspólnie ze Zwierzynieckim, to dwaj outsiderzy rozgrywek okręgowych w kategorii trampkarza młodszego w grupie 2. Wizyta na stadionie przy ul. Żywieckiej zapowiadała się zatem dla graczy Kabla jako dość łatwa przeprawa i faktycznie tak było, choć gospodarze zdołali zdobyć honorowe trafienie.

Clepardia znów górą

Spotkanie drużyny U12 II było już trzecim pojedynkiem Kabla z Clepardią w bieżącym sezonie rozgrywek młodzieżowych. Choć wszystkie te spotkania były wyrównane to wszystkie zakończyły się wygranymi Clepardii. Na przełamanie tej czarnej serii trzeba będzie poczekać do rewanżowej rundy spotkań.

Lider pokonany - U13 triumfuje

Przed 7 kolejką spotkań, kończącą pierwszą rundę rozgrywek w II Lidze Okręgowej Młodzika Starszego, liderem tabeli była Wieczysta Kraków, która zgromadziła 15 punktów, przegrywając tylko jedno spotkanie, dość niespodziewanie z AM Cracovia II. Kabel miał 3 oczka mniej, więc pojedynek z liderem był szansą na zrównanie się z nim punktami.

U12 wraca na zwycięską ścieżkę

Po dwóch remisach z rzędu w meczach kolejno z Wilgą i Bronowianką, drużyna U12 powróciła do wygrywania pokonując Prądniczankę II Kraków. Kabel rozgrywał mecz jako gospodarz na sztucznym boisku KS Nadwiślan.

U15 odrabia zaległości i melduje się na czele tabeli

Dopiero pod koniec września drużyna U15 rozegrała swój mecz z pierwszej kolejki rozgrywek II Ligi Okręgowej Trampkarzy Starszych. Mecz został przełożony na prośbę Jadwigi z pierwotnego terminu w związku z przedłużonym obozem wakacyjnym drużyny. Najbardziej nad takim obrotem spraw ubolewał greenkeeper klubu z Parkowej, gdyż mecz przyszło rozegrać w znacznie gorszych warunkach pogodowych niż te panujące w sierpniu, a na domiar złego w przerwie meczu nad Górą Parkową przeszła ulewa.

U13 na szóstkę w Parku Krowoderskim

Raptem dwa dni po spotkaniu z Clepardią, drużyna U13 ponownie wyszła na boisko, żeby w ramach kolejki rozgrywanej w tygodniu zmierzyć się z Jadwigą Kraków. Na prośbę gospodarzy mecz nietypowo został zaplanowany na poniedziałkowe popołudnie na boisku Jadwigi w Parku Krowoderskim.

Niegościnna Sidzina

Czwarty mecz sezonu rozgrywek w kategorii młodzika młodszego okazał się najtrudniejszy z dotychczasowych dla drużyny U12 II. Wycieczka do Sidziny na mecz tamtejszym, jak się okazało mało gościnnym, Orłem zakończyła się wysoką porażką Kablarzy.

Drugi remis z rzędu U12

Po świetnym początku sezonu i serii wysokich wygranych lekka zadyszka dopadła drużynę U12, która w drugim kolejnym meczu odnotowała remis. Trzeba jednak przyznać, że zarówno Wilga, jak i Bronowianka, to drużyny aspirujące do czołowych lokat w bieżącym sezonie rozgrywek w III Lidze Okręgowej Młodzików Starszych.