person_outline
search
Maciej Ziemba

Maciej Ziemba

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mini Camp dla rocznika 2011

Wykorzystując związane z egzaminami ósmoklasisty dni wolne od nauki szkolnej, Akademia KS Kabel Kraków organizuje Mini Camp dedykowany zawodnikom z rocznika 2011. Camp odbędzie się w dniach 15-16 maja 2024 roku na klubowych obiektach zlokalizowanych przy ul. Parkowej 12a w Krakowie.

Polityka Bezpieczeństwa Dzieci

W ślad za inicjatywą zapoczątkowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej, Klub Sportowy Kabel Kraków wprowadza w do swojej codziennej działalności Politykę Bezpieczeństwa Dzieci. Głównym celem tych działań jest stworzenie w klubie pozytywnego, pełnego szacunku i bezpiecznego środowiska, w którym wszystkie dzieci będą mogły czerpać radość z uprawiania sportu. Polski Związek Piłki Nożnej przygotował dokument, zawierający zestaw dobrych praktyk oraz wytycznych, które zmniejszają ryzyko nadużyć i wprowadzają w organizacjach sportowych zasady postępowania dla trenerów, współpracowników, rodziców i dzieci.

Pierwsze punkty U15

Długo oczekiwana pierwsza wygrana zespołu U15 stała się wreszcie faktem. Premierowe punkty w sezonie udało się zdobyć dopiero w szóstej kolejce sezonu w starciu z sąsiadującym w tabeli zespołem Górnika Wieliczka.

Wisła pokonana, zaległości odrobione

Dopiero w połowie września zespół Kabla Kraków rozegrał mecz pierwszej kolejki rozgrywek Ligi Makroregionalnej Młodzików Starszych, w którym przeciwnikiem była druga drużyna Wisły Kraków. Zaległości udało się wreszcie odrobić, przy okazji dopisując do ligowej tabeli kolejne trzy punkty.

Świetny mecz, pewna wygrana U17

W czwartej kolejce sezonu, juniorzy Kabla rozegrali dopiero swój drugi mecz (spotkania z drugiej i trzeciej kolejki zostały przełożone na późniejsze terminy). Przeciwnikiem Kablarzy była krocząca od wygranej do wygranej druga drużyna Sportowca Modlniczka. Kabel rozegrał świetny mecz i pewnie rozprawił się mocnym przeciwnikiem typowanym na faworyta rozgrywek.