Kolejny sparing za nami. Borek Kraków pokonany

We wtorkowy wieczór 4 lipca pierwszy zespół Kabla rozegrał kolejną grę sparingową. Tym razem formę „Kablarzy” sprawdził KS Borek Kraków, który rywalizuje o szczebel wyżej, na poziomie ligi okręgowej. Ta różnica klas rozgrywkowych nie była jednak widoczna w przebiegu gry. Drużyna Kabla dominowała długimi momentami punktując błędy zawodników Borka. Ostatecznie w trzeciej grze sparingowej Kabel na stadionie przy ulicy Parkowej pewnie ograł Borek Kraków 4:0.

Bramki dla Kabla w pierwszej połowie zdobyli Marcel Augustyński po zagraniu Kamila Zborowskiego oraz dwukrotnie Arkadiusz Wałaszek, któremu asystował Oskar Wojnicki. W drugiej połowie wynik ustalił Marcin Białas, po dośrodkowaniu Konrada Wieczorka i błędach defensywy gości.

Podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka wchodzą w drugą część przygotowań. Przed seniorami Kabla teraz m.in. dwie gry kontrolne z drużynami, które wygrały swoje ligi w poprzednim, przedwcześnie zakończonym sezonie 2019/2020. W niedzielę 19 lipca Kabel na wyjeździe zmierzy się ze Zjednoczonymi Branice, a tydzień później z KS Zwierzyniecki. W tygodniu zawodnicy Kabla rozegrają także na Parkowej sparing z KS Zieleniczanka Zielonki.

Bramki dla KS Kabel:

1:0 Marcel Augustyński, 2:0 Arkadiusz Wałaszek, 3:0 A. Wałaszek, 4:0 Marcin Białas

Skład Kabla: Małek – Rosikoń, Kubacki, Maj, Sołtys – Augustyński, Białas, Pełka, Wojnicki – Zborowski, Wałaszek

oraz Grzesiak, Kodyra, Wieczorek, Krupa, Krawczyk, Pieczarkowski, Suprun, Bator

Skomentuj