Cedronka lepsza w strzelaninie na Parkowej

W meczu 6. kolejki grupy III krakowskiej klasy A Kabel Kraków przegrał przed własną publicznością z Cedronką Wola Radziszowska 4:5 (3:3). Bohaterem przyjezdnych został Tony Amara Ofoma, który już w 14. minucie miał na swoim koncie hat-tricka.

Mecz rozpoczął się znakomicie dla przyjezdnych, gdyż już w 14. minucie prowadzili 3:0, a na listę strzelców trzy razy wpisał się wspomniany Tony Amara Ofoma. Wówczas do odrabiania strat wzięli się "Kablarze", którzy już minutę później odpowiedzieli bramką, której autorem był Robert Piwowarczyk. Zaraz po zdobyciu bramki na 1:3 trener Bartłomiej Janeczek zdecydował się na wprowadzenie na boisko Dawida Rosikonia i Marcina Białasa, którzy zastąpili na murawie Jana Pieczarkowskiego i Mateusza Kowalskiego. Decyzje szkoleniowca, świetne wejście Białasa oraz dużo lepsza gra całej drużyny sprawiły, że na przerwę obie drużyny schodziły z remisem 3:3, a gole dla naszego zespołu zdobyli ponownie Piwowarczyk oraz Konrad Wieczorek.

Po zmianie stron rywalizacja była bardzo wyrównana, jednak ponownie jako pierwsi cios zadali zawodnicy Cedronki, a konkretnie Tomasz Grabowski, który wyprowadził ich na prowadzenie 4:3. Goście nie cieszyli się jednak z tej przewagi zbyt długo, bo błyskawicznie wyrównał Alex Rednau. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów to w 90. minucie sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Nurudeen Marcelo Oladoja. Tym samym komplet "oczek" powędrował do Woli Radziszowskiej, dla której były to pierwsze punkty w tej kampanii.

Bramki dla Kabla:

1:3 Robert Piwowarczyk, 2:3 Robert Piwowarczyk, 3:3 Konrad Wieczorek (asysta: Grzegorz Grzesiak), 4:4 Alex Rednau (asysta: Konrad Wieczorek)

Skład Kabla: Suprun - Wojnicki, Krupa, Pieczarkowski (17' Rosikoń), Kowalski (17' Białas) - Golonka, Wieczorek, Bator - Piwowarczyk (46 Sołtys), Rednau, Grzesiak