Pracujemy nad powrotem do formy, dwa sparingi rozegrane

W ubiegły weekend pierwszy zespół Kabla ze względu na nieparzystą liczbę drużyn w grupie III krakowskiej klasy A musiał pauzować w rozgrywkach. Jest to idealna okazja do popracowania nad formą, która w ostatnim czasie nieco szwankuje, gdyż w siedmiu spotkaniach tego sezonu udało się odnieść tylko trzy zwycięstwa, a czterokrotnie Kabel schodził z boiska jako przegrany.

Dwa tygodnie przerwy dały czas na rozegranie dwóch meczów sparingowych, w których trener Bartłomiej Janeczek mógł testować nowych zawodników, a także swoje pomysły na ustawienie zespołu w kolejnych spotkaniach. W pierwszym meczu testowym "Kablarze" zmierzyli się w meczu wyjazdowym z Kmitą Zabierzów i przegrali z wyżej notowanym przeciwnikiem 0:2, z kolei w drugim pojedynku lepsi byli już zawodnicy Kabla, którzy pokonali na własnym boisku 3:1 występującą w wadowickiej klasie okręgowej Sosnowiankę Stanisław Dolny. Bramki zdobyli Grzegorz Grzesiak, Oskar Wojnicki oraz zawodnik testowany.

Następne spotkanie ligowe już w najbliższą niedzielę, o godz. 16:30 na stadionie przy ulicy Parkowej Kabel zagra w derbach z Podgórzem Kraków.

Skomentuj