Axel Rednau show, wysokie zwycięstwo z Wandą

Zdecydowane zwycięstwo odniósł Kabel Kraków w meczu 13. kolejki grupy III krakowskiej klasy A. Drużyna trenera Bartłomieja Janeczka pokonała 6:1 (3:1) Wandę Kraków, a świetny występ zaliczył Axel Rednau, którzy czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Oprócz naszego napastnika do notesu arbitra tego spotkania wpisali się także Grzegorz Grzesiak oraz Kamil Kłusek.

Od początku przewaga była po stronie "Kablarzy", którzy w 8. minucie objęli prowadzenie po bramce Grzesiaka, który wykorzystał podanie Axela Rednaua. Po nieco ponad kwadransie Wandzie udało się wyrównać, jednak szybko odpowiedział Kabel, a konkretnie Rednau, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Grzesiaka. Przed przerwą padło jeszcze jedno trafienie dla gospodarzy, a bramkę po prostopadłym podaniu Olafa Niepokoja zdobył ponownie Rednau.

W drugiej odsłonie długo utrzymywał się rezultat 3:1 mimo faktu, że obie drużyny miały swoje sytuacje, które jednak nie zostały zamienione na bramki. Dopiero w 72. minucie zagranie z prawej strony boiska od Roberta Piwowarczyka wykorzystał Kamil Kłusek i Kabel prowadził już trzema golami. W ostatnim kwadransie Rednau strzelił jeszcze dwie bramki, które padły po wrzutkach z rzutu rożnego autorstwa Grzesiaka. Trzy punkty bezapelacyjnie zasłużone powędrowały na konto "Kablarzy", którzy miejmy nadzieję utrzymają dobrą formę w końcówce rundy.

Kolejny mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 31 października o godz. 11:00 na stadionie przy ulicy Parkowej zmierzymy się z Płomieniem Kostrze.

Bramki dla Kabla: 1:0 Grzegorz Grzesiak (asysta: Axel Rednau), 2:1 Axel Rednau (asysta: Grzegorz Grzesiak), 3:1 Axel Rednau (asysta: Olaf Niepokój), 4:1 Kamil Kłusek (asysta: Robert Piwowarczyk), 5:1 Axel Rednau (asysta: Grzegorz Grzesiak), 6:1 Axel Rednau (asysta: Grzegorz Grzesiak)

Skład: (skład podstawowy) Suprun - Kubacki, Krupa, Pełka, Sołtys - Golonka, Niepokój - Grzesiak, Wieczorek, Piwowarczyk - Rednau