Kolejny etap przygotowań za nami

Za seniorami Kabla kolejny etap przygotowań, którego głównymi momentami były mecze sparingowe z Kmitą Zabierzów oraz Górnikiem Wieliczka, czyli rywalami z klasy okręgowej. 

W sobotnie przedpołudnie Kabel na obiekcie przy ul. Koletek 20 zmierzył się z Kmitą Zabierzów, której trenerem jest były zawodnik naszego klubu - Damian Rębisz. Reprezentant klasy okręgowej ostatecznie wygrał 2:0, jednak "Kablarze" zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i przez większość spotkania byli równorzędnym rywalem, a momentami nawet dominowali nad przeciwnikiem. Nasz zespół przystąpił do tego meczu z 15-osobową kadrą. Pozostali zawodnicy zostali oddelegowani na kolejny sparing, który w poniedziałek odbył się w Wieliczce, a rywalem był miejscowy Górnik. W poniedziałek trener Bartłomiej Janeczek dysponował już nieco liczebniejszą kadrą - 17 zawodników. Seniorzy ponownie ulegli wyżej notowanym rywalom z Wieliczki w stosunku 0:2. Krótka fotorelacja z tego spotkania dostępna jest tutaj.

W kolejnej grze kontrolnej rywalem "Kablarzy" będzie reprezentant A klasy - II zespół Błękitnych Modlnica. Warto wspomnieć, że obie drużyny rywalizowały o awans z B klasy w sezonie 2018/2019.

Skomentuj

1 komentarz