person_outline
search
Dominacja Prokocimia

Dominacja Prokocimia

Wyjazdowe spotkanie 4. kolejki grupy II krakowskiej okręgówki na teren Prokocimia Kraków nie będzie mile wspomniane przez Kabel. Zespół trenera Bartłomieja Janeczka po dwóch bardzo dobrych meczach zakończonych zwycięstwami, tym razem przegrał 0-4 (0-2).

Mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem - początkowo wydawało się, że to "Kablarze" weszli lepiej w to spotkanie, ale kilka strzałów oddanych na bramkę miejscowych nie zakończyło się żadnym poważniejszym zagrożeniem. Wynik na korzyść gospodarzy otworzył za to w 19. minucie widowiska Dawid Florczak, który popisał się skutecznym uderzeniem zza linii pola karnego, a nieco ponad kwadrans później indywidualną akcją podwyższył Kamil Rokosz. Na przerwę goście schodzili w złych humorach, przegrywając dwoma trafieniami.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ specjalnej zmianie - Kabel nadal próbował, jednak strzały z dystansu nie przynosiły efektu. Owoce swojej gry zbierali za to gospodarze. Zaraz po przerwie stało się jednak jasne, że ciężko będzie nawet o jeden punkt, gdy Mateusz Olszański zdobył trzeciego gola dla miejscowych niejako gasząc chęci Kabla. I rzeczywiście się tak stało, bo przyjezdnych nie było stać na skuteczną odpowiedź, a sami otrzymali jeszcze cios w postaci gola Patryka Wolanina.

O tym nieudanym spotkaniu trzeba jak najszybciej zapomnieć, bo już w niedzielę o godz. 11:30 czeka nas domowy pojedynek ze Skawinką Skawina, która jednak początku sezonu nie zaliczy udanych. Na ten moment na koncie po czterech meczach ma tylko jedno "oczko" wywalczone za remis z Kaszowianką.

Skład Kabla: Fundament - Białas, Hankus (67' Kłak), Hroshko, Kwiatek (75' Dziża), Nowak (46' Biedroń), Pieczarkowski, Vasylenko (55' Woźniak), Wojtuś (75' Skórzak), Wojtyna, Zaczyk (55' Bednarz).