person_outline
search
Prace budowlane na stadionie przy Parkowej

Prace budowlane na stadionie przy Parkowej

W Centrum Sportu Parkowa od kilku tygodni trwają prace budowlane prowadzone przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w ramach projektu rewitalizacji naszego stadionu, która jest wynikiem wygranego konkursu w ramach Budżetu Obywatelskiego.

W ramach prac rewitalizacyjnych wymienione zostanie oświetlenie drogi dojazdowej do obiektu oraz rozbudowana zostanie nasza strefa małych boisk gdzie obok już istniejących dwóch orlików powstaną:

  • dwie duże klatki do gry w Panna Football,
  • jedna mniejsza klatka do gry w Panna Football,
  • dwa stoły do gry w Teqball,
  • stojaki rowerowe, ławki oraz kosze na śmieci.

Ponadto z inicjatywy naszego klubu na starym boisku do koszykówki, które znajduje się w strefie małych boisk, zostanie wymieniona stara nawierzchnia asfaltowa na nowoczesną sztuczną trawę, zamontowane zostaną bandy oraz piłkochwyty wraz z oświetleniem i powstanie nowe boisko do gry w piłkę nożną, które będzie całkowicie zabezpieczone przed wypadaniem piłki, a więc można liczyć na bardzo intensywną rozgrywkę. Liczymy, że już od nadchodzącej wiosny nowe obiekty będą gotowe i będą mogły służyć naszym zawodnikom i mieszkańcom Krakowa.

Przygotowanie wylewki pod stół do Teqball.
1 / 6