search
Stanisław Madej

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LIGA | Skrót: Strzelcy Kraków - Kabel Kraków (27.06.2021)

Derby Podgórza pomiędzy Kablem i Strzelcami zakończyły rozgrywki grupy III krakowskiej A klasy. W meczu na Parkowej zwyciężyła ekipa Bartłomieja Janeczka pokonując sąsiadów 2:1. Obydwie bramki dla naszego zespołu strzelił Robert Piwowarczyk w końcowych minutach meczu. Rywale odpowiedzieli w 90 minucie golem z rzutu karnego. Wynik i wydarzenia boiskowe zeszły tego dnia na drugi plan, ponieważ był to ostatni mecz w karierze Grzegorza Grzesiaka – kapitana, lidera, wspaniałego taty i prawdopodobnie najlepszego zawodnika w nowożytnej historii klubu. Dziękujemy!

LIGA | Skrót meczu: Kabel Kraków - Iskra Krzęcin (11.05.2021)

W rozegranym wczoraj pojedynku pomiędzy Kablem Kraków a Iskrą Krzęcin, zawodnicy trenera Janeczka podtrzymali fantastyczną serię i dzięki golom autorstwa Bartłomieja Hankusa i Sebastiana Batora zdobyli cenne trzy punkty, które pozwoliły im awansować na drugie miejsce w tabeli.

Zagrali z iskrą w oczach i znów wygrali

Stałe fragmenty kluczem do sukcesu

W środę w ramach zaległej 19-nastej kolejki, drużyna Kabla udała się na pojedynek do Rzozowa, by zmierzyć się z miejscową Rzozovią. Goście nie zawiedli i w delegacji udało im się wywalczyć okazałe zwycięstwo 5:0. Dzięki tej wygranej zwycięzcy utrzymali miejsce na podium.

LIGA | Skrót meczu: Kabel Kraków - Gajowianka Gaj (01.05.2021)

W pierwszym wiosennym meczu na własnym terenie KS Kabel Kraków pokonał 5:2 Gajowiankę Gaj. O wysokim zwycięstwie naszej drużyny zadecydowała druga połowa, w której Kablarze zainkasowali cztery gole. Po sobotniej wygranej podopieczni Bartłomieja Janeczka awansowali na trzecią lokatę w tabeli krakowskiej Klasy A.