person_outline
search
Tym razem bez puntków

Był już remis, była wygrana. W 3. kolejce III Ligi Okręgowej Młodzików o jednego gola więcej zdobyli gospodarze z Nowej Huty i to oni zainkasowali pełną pulę .

Podopiecznym Doriana Fijaka udało się dość szybko wyjść na prowadzenie w tym meczu. Dobrze zachował się w polu karnym Giorgi Loladze i zdobył swoją debiutancką bramkę w barwach Kabla. Poza golem z 14. minuty "Kablarze" doszli do kilku sytuacji i sprawdzili czujność bramkarza Krakusa. Przed zwiększeniem wyniku na korzyść gości uchroniła też poprzeczka.

Niewykorzystane sytuacje z pierwszej połowy odbiły się echem już chwilę po zmianie stron. Krakus wykorzystał niefrasobliwość formacji obronnej Kabla i już po 8 minutach drugiej połowy prowadzili 2:1. Goście próbowali wyrównać rezultat tego spotkania lecz strzały z daleka nie przyniosły zamierzonego efektu.

Kabel Kraków zbudował sobie przewagę na początku i stale próbował znaleźć drogę do bramki, mimo utraty prowadzenia.

Krakus Nowa Huta Kraków 2:1 Kabel Kraków

Skład Kabla: Tomasz Łukasik - Mateusz Bodek, Piotr Charczyński, Ksawery Dąbrowski, Aleksander Gronuś, Filip Kałat, Kuba Lenczowski, Witold Pietrzyk, Krystian Śledź (kapitan), Aliaksei Ananevich, Wojciech Chmiel, Krzysztof Jacewicz, Giorgi Loladze, Franciszek Maj, Michał Marszalik, Antoni Pleskacz, Patryk Podmokły i Paweł Zuchowicz