person_outline
search
U12 (D1): Wymiana ciosów przy Parkowej!

U12 (D1): Wymiana ciosów przy Parkowej!

10. kolejka II Ligi Okręgowej Młodzików to pojedynek Kabla Kraków z Wiślacką Szkołą Futbolu. "Kablarze" tym razem zremisowali z przyjezdnymi, zgarniając mimo wszystko cenny 1 punkt.

Druga drużyna Młodzików zatrzymuje zwycięską serię. Po ostatniej wygranej z Bieżanowianką Kraków, tym razem Kabel podzielił się punktami. Jednak dalej podopieczni Bartłomieja Zasadniego zajmują 1. miejsce w obecnych rozgrywkach i mają 3 oczka przewagi nad wiceliderem - Sportowcem II Modlniczka.

Początek meczu ułożył się idealnie dla "Kablarzy". Po bardzo ładnej akcji i przepięknym ostatnim podaniu na listę strzelców wpisał się Szymon Śmiałek. Niestety jednak za moment wyrównującą bramkę zdobyli goście. Co więcej, poszli za ciosem i do 25. minuty wygrywali z gospodarzami 2:1. Kabel nie dał za wygraną i do przerwy strzelił jeszcze jednego gola. Jego autorem został Aleksander Kuliś.

Po zmianie stron dalej mieliśmy wyrównany mecz. Ogólnie z całego spotkania trudno było powiedzieć, która z ekip zdobędzie decydującą bramkę. Po przerwie pierwszy na prowadzenie wyszli podopieczni Bartłomieja Zasadniego, jednak już za chwilę przypomnieli o sobie goście, doprowadzając drugi raz w tym meczu do wyrównania. Ostatnie pół godziny było również wyrównane, aczkolwiek żadna drużyna nie zdobyła zwycięskiej bramki.

Przebieg spotkania okiem trenera Bartłomieja Zasadniego:

„Drugi mecz z Wiślacką Szkolą Futbolu w tym sezonie i drugi raz tracimy punkty. Bardzo fizyczny przeciwnik, z którym ciężko było nam rywalizować w pojedynkach 1x1 w ataku i obronie. Mimo to strzeliliśmy trzy bramki oraz udało nam się stworzyć kilka sytuacji bramkowych. Mecz mógł się zakończyć zwycięstwem jednej lub drugiej drużyny, jednak remis uważam za sprawiedliwy w tej rywalizacji."

Teraz "Kablarzy" czeka pojedynek w ramach 11. kolejki na wyjeździe z Piastem Skawina.

Kabel II Kraków 3:3 Wiślacka Szkoła Futbolu

Skład Kabla: Adam Piekarski - Marceli Brożek, Mateusz Dąbrowski, Szymon Śmiałek, Kacper Zieba, Aleksander Kuliś, Wojciech Walczak (kapitan), Filip Sadzik, Aleksander Stanek oraz Alex Ciesielski, Jakub Kuraś, Wojciech Łach i Igor Niedzielski

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/