Zwycięstwo młodzików z Hutnikiem IV Kraków

Z opóźnieniem ruszyły także rozgrywki młodzieżowe, a więc wśród nich mecze z udziałem drużyny młodzików trenera Bartłomieja Janeczka. Na inaugurację w starciu w ramach 3. kolejki swojej grupy III ligi młodzi zawodnicy Kabla Kraków pokonali na własnym stadionie Hutnik IV Kraków 3-2 (2-1). Bramki dla "Kablarzy" zdobyli Eryk Koźmik (dwie) oraz Rafał Oczkowicz.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla Kabla, bo już w po kilku minutach gry udało im się objąć prowadzenie. Piłkę przed pole karne wycofał Aleksander Stelmach i pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Eryk Koźmik. W 19. minucie było jednak już 1:1, gdy bramkę po akcji lewą stroną udało się zdobyć przyjezdnym, ale na przerwę w lepszych humorach schodzili gracze Kabla. Dwie minuty przed zakończeniem pierwszej odsłony piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Adrian Bosak, a w polu karnym najlepiej zachował się Rafał Oczkowicz i głową skierował futbolówkę do bramki.

Po zmianie stron "Kablarze" rozpoczęli z "wysockiego C" i już po niespełna minucie prowadzili 3:1, a po akcji całego zespołu i podaniu Artura Mrzygłóda drugą bramkę w tym meczu zdobył Koźmik. Goście dość szybko odpowiedzieli bramką kontaktową, którą udało się im zdobyć po rzucie rożnym. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie zobaczyliśmy i to "Kablarze" zakończyli ten mecz swoim zwycięstwem 3:2.

W kolejnym meczu w środę 28 kwietnia o godz. 17:30 podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka zagrają na własnym boisku z Jadwigą Kraków.

Bramki dla Kabla: 1:0 Eryk Koźmik (asysta: Aleksander Stelmach), 2:1 Rafał Oczkowicz (asysta: Adrian Bosak), 3:1 Eryk Koźmik (asysta: Artur Mrzygłód)

Skład Kabla: Domanus - Oczkowicz, Majewski, Broniewski, Stlemach, Koźmik, Zapała, A. Duszek, Mrzygłód, Kowalczyk, Pacuła, Bosak, Bizoń.