Młodzik starszy (D1): Porażka z Jadwigą Kraków

W kolejnym spotkaniu w ramach rozgrywek III ligi Młodzików starszych (D1) Kabel Kraków przegrał na własnym boisku z Jadwigą Kraków 1:3 (1:1). Jedyną bramkę dla zespołu trenera Bartłomieja Janeczka zdobył Artur Mrzygłód.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla zawodników Kabla, którzy już w 11. minucie objęli prowadzenie, gdy piłkę w pole karne dośrodkował Aleksander Stelmach, a w polu karnym znakomicie odnalazł się Artur Mrzygłód i ze stoickim spokojem skierował piłkę do siatki. Jak się później okazało było to jedyne trafienie "Kablarzy" w tym meczu, zaś Jadwiga zaskoczyła Oskara Domanusa trzykrotnie.

Kolejny meczu zawodnicy trenera Bartłomieja Janeczka rozegrają w sobotę 8 maja o godz. 13:00, a rywalem w meczu wyjazdowym będzie Wanda Kraków.

Bramka dla Kabla: 1:0 Artur Mrzygłód (asysta: Aleksander Stelmach)

Skład Kabla: Domanus - Oczkowicz, Majewski, Broniewski, Stelmach, Koźmik, Gaszyński, A. Duszek, Mrzygłód, Kowalczyk, Pacuła, Bosak, Bizoń.

Skomentuj

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Z wielką przyjemnością informujemy, iż akademia piłkarska KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż klub spełnia wszystkie wymogi formalne i regulaminowe wymagane przez PZPN w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od sezonu 2019/20 i obowiązuje do końca 2021 roku.