Młodzik młodszy (D2): Kabel słabszy od Borku

Porażką 0:6 z Borkiem Kraków zakończyło się drugie wiosenne spotkanie Młodzików młodszych (D2) pod wodzą duetu trenerskiego Mateusz Soja - Sławomir Król.

W starciu obu ekip długo utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak na siedem minut przed końcem pierwszej odsłony Borek w odstępie niespełna minuty oddał dwa skuteczne strzały, w tym drugi bardzo ładnej urody. Po zmianie stron Kabel dążył do odrobienia strat, jednak tego dnia Borek okazał się zespołem mocniejszym i regularnie powiększał przewagę. Ostatecznie skończyło się sześciobramkową porażką na własnym stadionie.

Kolejne spotkanie Młodzik młodszy (D2) rozegra na stadionie przy ulicy Parkowej w niedzielę 16 maja o godz. 11:30, a przeciwnikiem będzie Milenium Skawa.

Skład Kabla: Pałka - Knop, Sekunda, Zientarski G., Gaszyński, Lasek, Zientarski E., Szafran, Duszek R. oraz Wojciechowski, Jasek, Dyląg, Zapała, Pacuła, Duszek A.