Zwycięstwo z Hutnikiem i remis z Pogonią - dobry weekend młodzików

W ubiegły weekend kolejne spotkania ligowe rozegrały drużyny młodzików. Podopieczni Bartłomieja Janeczka pokonali na wyjeździe Hutnik IV Kraków 4:2, natomiast młodzik młodszy (D2) pod wodzą Mateusza Soi zremisował na terenie rywala z Pogonią Kraków 4:4.

Młodziki starsze mierzyły się z zajmującym ostatnie miejsce Hutnikiem IV Kraków. Pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, ale Kabel szybko zdołał nie tylko wyrównać, ale także uzyskać przewagę, dzięki bramkom Mrzygłoda oraz Koźmika i na przerwę schodził wygrywając 3:2. W drugiej połowie oglądaliśmy tylko jednego gola. W końcowych minutach na listę strzelców ponownie wpisał się Mrzygłód, a Kabel wygrał 4:2. Kolejny ligowy mecz Kabel zagra 2 czerwca, a przeciwnikiem będzie zespół Wieczystej.

Bramki dla Kabla: 15', 23', 50' Artur Mrzygłód, 20' Eryk Koźmik

Skład Kabla: Domanus - Oczkowicz, Majewski, Broniewski, Bosak, Koźmik, Stelmach, Zapała, Mrzygłód, Kowalczyk, Bizoń, Pałka

Bardzo ciekawy przebieg miał mecz młodzików młodszych. Prowadzenie naszemu zespołowi na początku spotkania dał Artur Mrzygłód, ale niestety rywale jeszcze przed przerwą zdołali odrobić straty i strzelić aż trzy gole. Po zmianie stron Kabel złapał kontakt za sprawą rzutu karnego, ale chwilę później rywale ponownie powiększyli przewagę. W końcówce spotkania nasi zawodnicy pokazali ogromną wolę walki, a wspomniany Mrzygłód do swojego dorobku dołożył kolejne dwa trafienia, czym zapewnił Kablarzom remis. Kolejnym przeciwnikiem będzie Prądniczanka II Kraków.

Bramki dla Kabla: 8', 40', 50', 60' - Artur Mrzygłód

Skład Kabla: Pałka - Knop, Sekunda, Majewski, Gaszyński, Zientarski G., Lasek, Zientarski E., Duszek A., Duszek R., Niedźwiecki, Jasek, Wojciechowski, Mrzygłód, Szafran, Pacuła.