Pierwsza porażka trampkarzy

Po dwóch zwycięstwach przyszedł czas na nieco gorzki weekend w wykonaniu drużyny trampkarzy młodszych. Nasi zawodnicy przegrali swoje sobotnie starcie z Victorią Kraków 2:4.

Po udanej inauguracji sezonu Kablarze niewątpliwie chcieli pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo. Taki scenariusz się nie ziścił, niemniej podopieczni Bartłomieja Janeczka pokazali charakter i próbowali gonić wynik. No właśnie, gonić, bo w pierwszej połowie wyższą skutecznością popisał się zespół rywali. Mimo niekorzystnego rezultatu nasi młodzi zawodnicy nie poddali się, tylko próbowali za wszelką cenę odrobić straty. Tego dnia się to nie udało, ale waleczna postawa Kablarzy napawa optymizmem przed kolejnymi meczami.

Teraz zespół U14 czeka dłuższa przerwa. W następnej kolejce będą oni pauzować z uwagi na wycofanie się z rozgrywek Football Succes Academy.

Bramki dla Kabla:

57' Eryk Koźmik
72' Artur Mrzygłód

Skład Kabla: Dawid Broniewski, Adrian Bosak, Filip Zięba, Rafał Oczkowicz, Eryk Koźmik, Tomasz Wolski, Maksymilian Kowalczyk, Oskar Domanus, Artur Mrzygłód, Maks Majewski, Mateusz Turczyński; w składzie tez: Michał Bizoń, Aleksander Stelmach, Dawid Pałka; trener: Bartłomiej Janeczek

 

Skomentuj

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Z wielką przyjemnością informujemy, iż akademia piłkarska KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż klub spełnia wszystkie wymogi formalne i regulaminowe wymagane przez PZPN w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od sezonu 2019/20 i obowiązuje do końca 2021 roku.