Młodzik młodszy dalej niepokonany

Trwa seria ligowych meczów bez porażki w wykonaniu młodzika młodszego. Drużyna U12 nie przegrała już od pięciu spotkań, przedłużając tę imponującą serię w minioną sobotę.

Młodzi Kablarze tym razem przy ulicy Parkowej podejmowali Polską Akademię Piłki Nożnej Kraków. Mecz ten od samego początku zaczął układać się po myśli zawodników Marcina Gagata. Po zaledwie czterech minutach gry piłkę do siatki wpakował Oskar Lasek, otwierając worek z bramkami. Dobrze zorganizowana w defensywie drużyna Kabla była także skuteczna pod bramką rywali. W miarę upływu czasu gospodarze dokumentowali swoją przewagę kolejnymi trafieniami - jeszcze przed przerwą dwukrotnie na listę strzelców zapisał się Rafał Duszek.

Przy takim rezultacie do przerwy kluczowe było zachowanie koncentracji i szacunek wobec rywala, który w każdej chwili mógł przecież odpalić i zacząć odrabiać straty. Kablarze byli jednak konsekwentni w swojej grze i nie zamierzali osiadać na laurach. Wprawdzie przez dłuższy czas sytuacja na boisku nieco się uspokoiła, ale w 49. minucie dał o sobie znać Emil Szymoniak, strzelając na 4:0. Na sam koniec meczu rezultat ustali z kolei Rafał Duszek. Dla naszego młodego gracza oznaczało to nic innego jak hattrick.

Na kolejny mecz zespołu U12 przyjdzie nam poczekać do niedzieli, kiedy to Kablarze udadzą się do Jadwigi Kraków. Start spotkania o godzinie 15.

Bramki dla Kabla:

4' Oskar Lasek 1:0
9' Rafał Duszek 2:0
14' Rafał Duszek 3:0
49' Emil Szymoniak 4:0
60' Rafał Duszek 5:0

Skład Kabla:
Szymon Sekunda, Rafał Duszek, Mateusz Niedźwiecki, Oskar Lasek, Emil Szymoniak, Szymon Leśniak, Olaf Grabowski, Mateusz Błaszczyk, Antoni Śliwa; w składzie również: Wojciech Knop, Tomasz Pięta; trener: Marcin Gagat