Trampkarze młodsi liderem na połmetku ligowej rywalizacji

Po długiej przerwie do rywalizacji w lidze wrócili nasi trampkarze młodsi. Drużyna U14 pokonała w weekend Grębałowiankę Kraków 7:3 i do rundy rewanżowej przystąpi z pozycji lidera.

Z racji wycofania się kilku drużyn z rozgrywek, liga, w której rywalizują młodzi Kablarze, skurczyła się do ledwie pięciozespołowego składu. Wobec tego podopieczni Bartłomieja Janeczka w ostatnim czasie rozgrywali tylko mecze sparingowe. Powrót do gry o punkty był jednak całkiem udany, wszak nasi młodzi gracze po dobrym spotkaniu rozprawili się z Grębałowianką Kraków. Zawody od samego startu przebiegały pod dyktando zawodników w niebieskich strojach i w miarę upływu czasu powiększała się także przewaga bramkowa Kablarzy. Do przerwy goście prowadzili już 4:1, a po zmianie stron dołożyli jeszcze trzy trafienia, pieczętując pewną wygraną.

Po tym zwycięstwie Kabel Kraków przewodzi ligowej stawce, choć ma tyle samo punktów co SP Borek Kraków. Obie drużyny zgromadziły po 9 oczek w 4 meczach, ale to Kablarze wyszli zwycięsko z bezpośredniego starcia. Teraz w rozgrywkach czeka nas runda rewanżowa i od razu będziemy obserwować starcie na szczycie. Podopieczni trenera Janeczka zagrają na wyjeździe ze wspomnianym SP Borek w niedzielę o godzinie 12.

Bramki dla Kabla:

12' Maksymilian Kowalczyk
26' Maksymilian Kowalczyk
32' Eryk Koźmik
42' Aleksander Stelmach
58' Alan Duszek
74' Artur Mrzygłód
76' Aleksander Stelmach