Młodzik starszy na remis

Kolejne ciekawe spotkanie z udziałem młodzika starszego już za nami. W miniony weekend drużyna U13 stoczyła pojedynek z Tramwajem Kraków, dzieląc się punktami z przeciwnikiem. Mecz zakończył się bowiem remisem 2:2.

Podopieczni Adriana Patera w poprzedniej kolejce pokonali Kolejarz Prokocim i z nadzieją na kolejny komplet punktów udawali się na spotkanie z Tramwajem. Występująca w roli gościa ekipa Kabla ostatecznie nie zdołała wprawdzie osiągnąć tego celu, ale zaprezentowała się dobrze na trudnym terenie. W pierwszej połowie gospodarzom pomogło nieco szczęście, bo na prowadzenie wyszli oni po bramce samobójczej. To zawsze nieprzyjemny moment dla zespołu, który w ten sposób traci gola, ale Kablarze nie zamierzali się załamywać. Jeszcze przed przerwą sygnał do ataku wysłał Karol Urban, trafiając do siatki w 28. minucie i doprowadzając do remisu. Po zmianie stron obraz gry nie uległ szczególnej zmianie. W dalszym ciągu obserwowaliśmy wyrównane zawody, aż w końcu status quo przerwał zawodnik Tramwaju, który pokonał bramkarza i dał ponownie prowadzenie gospodarzom. Taki stan nie utrzymał się jednak długo, bo po chwili Kablarze odpowiedzi i po zwartym ataku piłka odbiła się rykoszetem i wpadła do bramki. W ten sposób został ustalony wynik meczu.

Po 7 rozegranych meczach Kabel jest na trzecim miejscu w tabeli. W następnej serii gier nasz zespół U13 czeka spore wyzwanie - na Parkową przyjdzie Wieczysta Kraków.