person_outline
search
Pierwsza porażka młodzika młodszego

Pierwsza porażka młodzika młodszego

W meczu kończącym rozgrywki jesienne młodzika młodszego (D2) Kabel Kraków przegrał na własnym boisku z Wilgą Kraków 0:1 (0:0), tym samym ponosząc dopiero pierwszą porażkę w sezonie. Podopieczni trenera Marcina Gagata dzięki bardzo dobrej postawie zakończyli zmagania na pierwszej pozycji w stawce.

Mimo że w meczu zobaczyliśmy tylko jedno trafienie to nie było nudne widowisko, ponieważ zawodnicy obu drużyn grali z dużym zaangażowaniem i nie bali się prezentować ofensywnego stylu, który sprawił, że sytuacji bramkowych nie brakowało. Do przerwy jednak żaden gol nie padł, ale więcej sytuacji mieli "Kablarze", jednak między słupkami przez całe zawody znakomicie bronił golkiper przyjezdnych.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo źle dla miejscowych, którzy po upływie niespełna dwóch minut stracili bramkę, która jak się później okazało była tą na wagę kompletu "oczek" dla Wilgi. Podobnie jak w pierwszej połowie, tak i w drugiej odsłonie Kabel skonstruował sobie sytuacje na gola, jednak nie potrafił ich wykorzystać bądź fenomenalnie bronił bramkarz Wilgi.

Skład Kabla: Szymon Sekunda, Leon Wojciechowski, Mateusz Niedźwiecki, Wojciech Knop, Emil Szymoniak, Szymon Leśniak, Olaf Grabowski, Antoni Śliwa, Stanisław Galas; grali także: Tomasz Pięta, Artur Paterek; trener: Marcin Gagat.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/