person_outline
search
Pierwsza porażka młodzika młodszego

W meczu kończącym rozgrywki jesienne młodzika młodszego (D2) Kabel Kraków przegrał na własnym boisku z Wilgą Kraków 0:1 (0:0), tym samym ponosząc dopiero pierwszą porażkę w sezonie. Podopieczni trenera Marcina Gagata dzięki bardzo dobrej postawie zakończyli zmagania na pierwszej pozycji w stawce.

Mimo że w meczu zobaczyliśmy tylko jedno trafienie to nie było nudne widowisko, ponieważ zawodnicy obu drużyn grali z dużym zaangażowaniem i nie bali się prezentować ofensywnego stylu, który sprawił, że sytuacji bramkowych nie brakowało. Do przerwy jednak żaden gol nie padł, ale więcej sytuacji mieli "Kablarze", jednak między słupkami przez całe zawody znakomicie bronił golkiper przyjezdnych.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo źle dla miejscowych, którzy po upływie niespełna dwóch minut stracili bramkę, która jak się później okazało była tą na wagę kompletu "oczek" dla Wilgi. Podobnie jak w pierwszej połowie, tak i w drugiej odsłonie Kabel skonstruował sobie sytuacje na gola, jednak nie potrafił ich wykorzystać bądź fenomenalnie bronił bramkarz Wilgi.

Skład Kabla: Szymon Sekunda, Leon Wojciechowski, Mateusz Niedźwiecki, Wojciech Knop, Emil Szymoniak, Szymon Leśniak, Olaf Grabowski, Antoni Śliwa, Stanisław Galas; grali także: Tomasz Pięta, Artur Paterek; trener: Marcin Gagat.