Remis młodzika młodszego z SP Borek

Po pewnym zwycięstwie ze Słowikiem Olkusz drużyna młodzika młodszego Kabla w Wielki Czwartek na własnym stadionie rozegrała awansem mecz 3. kolejki, w którym zremisowała 1:1 z SP Borek Kraków. Jedyną bramkę dla młodych "Kablarzy" zdobył Oskar Lasek.

Mecz rozpoczął się lepiej dla przyjezdnych, bo już w 12. minucie długim podaniem został uruchomiony Tomasz Olejniczak i chociaż pierwotnie trafił tylko w słupek to przytomnie dobił swój strzał do pustej bramki, otwierając wynik rywalizacji. Nie trzeba było zbyt długo czekać na odpowiedź Kabla, bo już jedenaście minut później mieliśmy remis, gdy składną akcję całego zespołu wykończył z zimną krwią Oskar Lasek. Taki rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego, jednak po obu stronach boiska sytuacje bramkowe były, ale nie zostały wykorzystane przez młodych zawodników.

Kolejne spotkanie ekipę U-12 czeka już we wtorek 19 kwietnia o godz. 11:00, a podopieczni Marcina Gagata udadzą się na wyjazd, aby zmierzyć się Prądniczanką II Kraków.

Bramka dla Kabla:

23' Oskar Lasek 1:1

Skład Kabla: Mateusz Błaszczyk, Antoni Śliwa, Emil Szymoniak, Szymon Sekunda, Tomasz Pięta, Oskar Lasek, Wojciech Knop, Stanisław Galas, Zdzisław Hanasiewicz, w składzie również: Rafał Duszek, Mateusz Niedźwiecki, Małgorzata Kruczek; trener: Marcin Gagat