person_outline
search
Remis młodzika młodszego z SP Borek

Remis młodzika młodszego z SP Borek

Po pewnym zwycięstwie ze Słowikiem Olkusz drużyna młodzika młodszego Kabla w Wielki Czwartek na własnym stadionie rozegrała awansem mecz 3. kolejki, w którym zremisowała 1:1 z SP Borek Kraków. Jedyną bramkę dla młodych "Kablarzy" zdobył Oskar Lasek.

Mecz rozpoczął się lepiej dla przyjezdnych, bo już w 12. minucie długim podaniem został uruchomiony Tomasz Olejniczak i chociaż pierwotnie trafił tylko w słupek to przytomnie dobił swój strzał do pustej bramki, otwierając wynik rywalizacji. Nie trzeba było zbyt długo czekać na odpowiedź Kabla, bo już jedenaście minut później mieliśmy remis, gdy składną akcję całego zespołu wykończył z zimną krwią Oskar Lasek. Taki rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego, jednak po obu stronach boiska sytuacje bramkowe były, ale nie zostały wykorzystane przez młodych zawodników. 

Kolejne spotkanie ekipę U-12 czeka już we wtorek 19 kwietnia o godz. 11:00, a podopieczni Marcina Gagata udadzą się na wyjazd, aby zmierzyć się Prądniczanką II Kraków.

Bramka dla Kabla:

23' Oskar Lasek 1:1

Skład Kabla: Mateusz Błaszczyk, Antoni Śliwa, Emil Szymoniak, Szymon Sekunda, Tomasz Pięta, Oskar Lasek, Wojciech Knop, Stanisław Galas, Zdzisław Hanasiewicz, w składzie również: Rafał Duszek, Mateusz Niedźwiecki, Małgorzata Kruczek; trener: Marcin Gagat

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/