person_outline
search
Lato 2023 z KS Kabel!

Lato 2023 z KS Kabel!

W tegoroczne wakacje zawodnicy Kabla będą mogli skorzystać z letniej oferty obozów, które przygotowaliśmy z myślą o naszych podopiecznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozów wyjazdowych i stacjonarnych.

Tegoroczny obóz organizowany przez KS Kabel odbędzie się w oddalonej o 100 km od Krakowa malowniczej miejscowości Groń (woj. małopolskie). Groń jest stosunkowo dużą wsią o charakterze turystycznym, a jej mieszkańcy żyją zgodnie z tradycją góralską. Groń jest miejscowością położoną blisko Białki Tatrzańskiej, ale o zupełnie innej, niepowtarzalnej atmosferze przepełnionej spokojem.

Planujemy organizację trzech turnusów wyjazdowych obozów piłkarskich (podano nazwy drużyn z obecnego sezonu):

 • Turnus I - w dniach 6-12 sierpnia - drużyny: U15 oraz U13,
 • Turnus II - w dniach 13-19 sierpnia - drużyny: U12, Orlik Starszy - gr. granatowa oraz wszystkie grupy żaków młodszych i skrzatów,
 • Turnus III - w dniach 20-26 sierpnia - drużyny: U12 II, Orlik Starszy - gr. niebieska, obie grupy orlika młodszego oraz obie grupy żaka starszego.

Pobyt obejmuje sześć noclegów w ośrodku wczasowym “Groń-Placówka” oraz 10 jednostek treningowych, nie licząc porannych rozruchów i innych zajęć sportowo-rekreacyjnych na terenie ośrodka.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z ośrodka “Groń-Placówka”, jego otoczenia, boisk treningowych i atrakcji, z których będziemy korzystać (żeby przeglądnąć zdjęcia należy kliknąć).

Ośrodek “Groń-Placówka”.
1 / 22

Zawodnicy zakwaterowani będą w budynku głównym Ośrodka w pokojach z łazienką i dostępem do WI-FI. Wyżywienie obejmuje trzy pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadania i kolacje oraz dwudaniowy obiad).

Zaplecze sportowe w okolicy Gronia składa się z dwóch pełnowymiarowych boisk trawiastych w pobliskich miejscowościach Ostrowsko i Łopuszna. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki plażowej, boisko do tenisa ziemnego, stół do tenisa, piłkarzyki, bilard, sauna i odkryty basen. Będziemy korzystać z udogodnień na terenie ośrodka, pojedziemy też na Termy Bania w Białce Tatrzańskiej oraz wybierzemy się na wycieczkę krajoznawczą z przewodnikiem tatrzańskim na Gęsią Szyję z piękna panoramą na Tatry.

Poniżej znajduje się link do mediów społecznościowych i strony głównej ośrodka wypoczynkowego “Groń-Placówka”, link do stron Termy Bania w Białce oraz linki do opisów szlaku górskiego na Gęsią Szyję.

https://placowka.pl - strona główna Groń-Placówka

https://www.instagram.com/gronplacowka/ - Facebook Groń-Placówka

https://www.facebook.com/OsrodekWczasowyGronPlacowka - Instagram Groń-Placówka

https://www.termabania.pl - strona główna Terma Bania

https://hasajacezajace.com/gesia-szyja-szlak/ - strona z opisem szlaku na Gęsią Szyję

Zawodnikom zapewniamy dwa treningi dziennie, ubezpieczenie NNW, gry i zabawy, ognisko, wyjścia na atrakcje i świetnie spędzony czas w te wakacje. Koszt to 1 600 zł. Istnieje możliwość zapłaty w trzech ratach:

I rata: 500 zł (zaliczka) do 12 marca,

II rata: 500 zł do 9 maja,

III rata: 600 zł do 30 czerwca.

Dane do przelewu (w tytule przelewu prosimy podać imię nazwisko dziecka + obóz Groń):

Nr konta: 35 1140 2004 0000 3902 8011 6377
Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o.
ul. Parkowa 12a
30-538 Kraków

Dodatkowo KS Kabel organizuje stacjonarne Campy piłkarskie na stadionie przy ul. Parkowej w nowej odświeżonej formule dopasowanej do wieku i zainteresowań zawodników.

Camp piłkarski + multisport (2011, 2012, 2013, 2014) - drugi turnus 03.07-07.07
Obóz ukierunkowany na uprawianie różnorodnych aktywności fizycznych. Program obejmuje:

 • 1-2 treningi piłkarskie dziennie,
 • trening sprawnościowy Ninja Club,
 • zajęcia Parkour z instruktorem GoJump,
 • centrum wspinaczkowe,
 • piłkarsko-sprawnościowy turbokozak,
 • zabawy z wykorzystaniem technologii Fitlight.

Camp piłkarski dla najmłodszych (2015, 2016) - pierwszy turnus 26.06-30.06
Obóz sportowo-rekreacyjny dla najmłodszych. Program obejmuje:

 • 1-2 treningi piłkarskie dziennie,
 • Warsztaty Żywa Pracownia,
 • JuniorGym zajęcia z instruktorem GoKidz,
 • Kino,
 • Zajęcia z robotyki,
 • Zabawy z wykorzystaniem technologii Fitlight,
 • Wioski Świata - warsztaty tematyczne.

Camp sportowy odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00. Koszt to 600 zł. Cena obejmuje treningi i dodatkowe atrakcje oraz pełnowartościowy obiad przygotowany codziennie przez lokalny catering. Płatności można dokonać w dwóch ratach:

I rata: 200 zł (zaliczka) do 26 marca,

II rata: 400 zł do 28 maja.

Dane do przelewu (w tytule przelewu prosimy podać imię nazwisko dziecka + camp Parkowa):

Nr konta: 35 1140 2004 0000 3902 8011 6377
Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o.
ul. Parkowa 12a
30-538 Kraków

Wszystkich chętnych do udziału w obozie wyjazdowym i/lub stacjonarnym prosimy o wypełnienie poniższej rejestracji i wpłaty zaliczki w wysokości 500 zł do 12 marca i/lub 200 zł do 26 marca. Do potwierdzenia rejestracji wymagana jest opłata zaliczki w terminie. Sama wpłata nie stanowi zapisu na obóz (bez wypełnienia formularza zgłoszeniowego).

Oprócz wymienionych wyżej obozów (stacjonarnego i wyjazdowego) nasz klub organizuje również tradycyjne półkolonie piłkarskie na naszym stadionie w okresie 10.07 - 25.08. Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie https://polkolonia-pilkarska.pl/.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2024 i obowiązuje do końca 2024 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/