person_outline
search
Druga drużyna trampkarzy wysoko z Kmitą

Druga drużyna trampkarzy wysoko z Kmitą

Z racji licznej kadry drużyny trampkarzy, w rundzie jesiennej sezonu 2023/24, oprócz pierwszej drużyny trampkarzy występującej w Lidze Makroregionalnej, do rozgrywek została zgłoszona też druga drużyna, która meczem z Kmitą Zabierzów zainaugurowała sezon. Mecz bez historii, wysoko wygrany przez Kablarzy.

Z racji faktu, że w weekend pauzowała drużyna juniorów Kabla, szansę na wybieganie jednostki meczowej dostało kilku rocznikowych trampkarzy, którzy jednak na co dzień są w kadrze drużyny juniorów. Ten fakt dodatkowo pogłębił i tak już dość wyraźną różnicę poziomów pomiędzy oboma zespołami i właściwie był to mecz do jednej bramki, bramki Kmity.

Kabel łącznie zdobył aż 18 goli, 8 w pierwszej połowie i 10 w drugiej. W końcowej fazie spotkania zawody przypominały trening strzelecki i to taki prowadzony w dość luźnej atmosferze. Zawodnicy Kabla mieli tyle czasu i swobody, że mogli sobie pozwolić na umożliwianie zdobywania goli przez zawodników wskazywanych przez rozbawionych kibiców, czego beneficjentem stał się ulubieniec publiczności Edmund Ziętarski. Filigranowy napastnik gospodarzy trafił do siatki dwukrotnie czym spowodował euforię na trybunach.

Kabel II Kraków 18:0 Kmita Zabierzów

Skład Kabla: Karol Urban - Grzegorz Bąkowski, Mateusz Błaszczyk, Xawery Dyląg, Iwo Gaszyński (kapitan), Kyrylo Indin, Jakub Macuga, Julian Rolek, Edmund Ziętarski, Gustaw Ziętarski, Artur Mrzygłód oraz Maciej Kędzierski, Krzysztof Fiołek, Błażej Łukasiewicz, Maks Majewski, Dawid Pałka, Bartosz Zapała.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2023 i obowiązuje do końca 2023 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/