person_outline
search

Aktualności akademii

Najświeższe informacje z życia Akademii Piłkarskiej KS Kabel.

Wisła pokonana, zaległości odrobione

Dopiero w połowie września zespół Kabla Kraków rozegrał mecz pierwszej kolejki rozgrywek Ligi Makroregionalnej Młodzików Starszych, w którym przeciwnikiem była druga drużyna Wisły Kraków. Zaległości udało się wreszcie odrobić, przy okazji dopisując do ligowej tabeli kolejne trzy punkty.

Świetny mecz, pewna wygrana U17

W czwartej kolejce sezonu, juniorzy Kabla rozegrali dopiero swój drugi mecz (spotkania z drugiej i trzeciej kolejki zostały przełożone na późniejsze terminy). Przeciwnikiem Kablarzy była krocząca od wygranej do wygranej druga drużyna Sportowca Modlniczka. Kabel rozegrał świetny mecz i pewnie…

Remis U13 w Dobczycach

Piąta kolejka sezonu Ligi Makroregionalnej, przyniosła pierwszą stratę punktów drużyny U13 prowadzonej przez trenera Kamila Norka. Dość niespodziewanie, Kablarze zgubili punkty w Dobczycach w meczu z tamtejszą Rabą remisując 1-1.

Starcie na szczycie dla Garbarni

W trzeciej kolejce okręgowych rozgrywek w kategorii Młodzików Młodszych doszło do starcia na szczycie tabeli, w którym mierzyły się dwie najmocniejsze drużyny ligi. Zwycięstwo odniosła Garbarnia po bardzo skutecznej końcówce spotkania.

Druga mocniejsza od trzeciej

W starciu drugiej drużyny trampkarzy Kabla Kraków z trzecią ekipą Pogoni Kraków mocniejsza okazała się druga drużyna Kabla, która pewnie pokonała grających w roli gospodarzy zawodników ze Skotnik w stosunku 7-1. Finalnie zwycięstwo okazało się jeszcze bardziej okazałe, gdyż Wydział…

W Pcimiu bez punktów

Po ciężkim początku sezonu i wysoko przegranych pierwszych dwóch meczach, kolejne dwa spotkania były już bardziej wyrównane i mogły dawać kibicom drużyny U15 trochę optymizmu przed dalszą częścią sezonu. Niestety mecz z Pcimianką stanowił powrót do pesymistycznego początku sezonu i…

U12 na piątkę z Płaszowianką

W meczu trzeciej kolejki rozgrywek III Ligi Okręgowej gr. 3 Młodzików Starszych druga drużyna Kabla Kraków pokonała 5-0 zespół Płaszowianki Kraków i umocniła się na pozycji lidera tabeli.

Iskra z Krzęcina, Kablowi skrzydła podcina

Po dość pewnej wygranej w wyjazdowym meczu z Victorią Zalas podopieczni trenera Doriana Fijaka podchodzili z optymizmem do meczu z Iskrą Krzęcin. I choć początek meczu mógł podtrzymać pozytywne nastroje, to dalsza część spotkania zupełnie nie przebiegła po myśli zawodników…

Piast Łapanów też pokonany

Trzeci mecz sezonu i trzecia wysoka wygrana drużyny U13 na poziomie Ligi Makroregionalnej Młodzików Starszych. Tym razem podopieczni trenera Kamila Norka wysoko pokonali Piast Łapanów, w stosunku 7-1.

Druga drużyna trampkarzy wysoko z Kmitą

Z racji licznej kadry drużyny trampkarzy, w rundzie jesiennej sezonu 2023/24, oprócz pierwszej drużyny trampkarzy występującej w Lidze Makroregionalnej, do rozgrywek została zgłoszona też druga drużyna, która meczem z Kmitą Zabierzów zainaugurowała sezon. Mecz bez historii, wysoko wygrany przez Kablarzy.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2023 i obowiązuje do końca 2023 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/